Після 6-річної перерви відновлено роботу Спільної міжурядової комісії з економічного співробітництва з Хорватією

 18.04.2018   11:00 EUVPБлог
З обох боків є щире зацікавлення в тому, щоб наші дружні політичні взаємини були додатково підкріплені міцними економічними зв'язками, новими проектами. Спільний інтерес представляють проекти в галузі енергетики, транспорту, сільського господарства, освіти, деталі досвіду євроінтеграції найновішої країни-члена ЄС.

Вдячна за теплі і змістовні зустрічі з Прем'єр-міністром Хорватії, із віце-прем'єрками, що відповідальні за економічну політику Хорватії та за зовнішню і європейську політики, з керівницею держагенції з питань гендерної рівності, з керівництвом парламенту.

Між країнами вже працює робоча група з передачі досвіду мирної реінтеграції Хорватії, який для нас може бути надзвичайно корисним. Також запланували створити додатковий формат для максимально ефективного використання нами свіжих уроків євроінтеграції Хорватії. До речі, якраз минулої п'ятниці хорватський парламент ратифікував Стамбульську конвенцію з протидії гендерно-зумовленому насильству, тому і тут є уроки варті вивчення та запозичення.

Так як для хорватів важливо те, що Україна була першою серед країн, які визнали їх незалежність, для українців неоціненна чітка політична підтримка Хорватією нашої незалежності, нашої боротьби проти агресора, а також обраного нами курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Будемо продовжувати узгоджувати спільні дії на різних міжнародних майданчиках і надалі.

Друзі в міжнародних відносинах здобуваються непросто і випробування проходять нелегкі. Тому особливо вдячні, коли дружба зміцнюється.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.