25.04.2018   20:00
EUVP

Про лоукости, платні дороги та участь у виборах

У нас проблема багатьох людей в тому, що говоримо одне, а робимо трошки інше. І коли ми багаторазово звертаємо увагу, що водії повинні бути прищипнуті паском безпеки за кермом, вони купують заглушки з іконками і вважають, що їх це врятує під час ДТП.

Так само – і у випадку платних доріг. Для нас це експеримент. Цього року ми плануємо запустити мінімум один тендер по платній дорозі. Це буде або "Львів-Краківець", або, можливо, "Київ – Біла Церква". Ми побачимо, як він пройде. Ми бачимо, що є інтерес з боку двох компаній серйозних міжнародних. Але все залежатиме від того, які будуть умови, наскільки це буде ефективно і наскільки там буде трафік. Бо там вимога дуже чітка. Є певний обсяг трафіку щодобово, який повинен бути на цій дорозі, і повинні оплачувати проїзд. Якщо його немає, тоді компенсується решта автомобільного трафіку за рахунок дорожнього фонду. І це має бути вигідна історія для держави, а не просто працювати у збиток.

Повну версію читайте за посиланям: https://prm.ua/volodimir-omelyan-na-pryamomu-pro-loukosti-platni-dorogi-ta-uchast-u-viborah/