Перша хвиля онлайн-курсу Smart Exporter

 27.04.2018   10:00 EUVPБлог
У нас сьогодні був незвичний сніданок-нагородження, приурочений завершенню першої хвилі онлайн-курсу Smart Exporter та спільного з проектом ЄС Association4U і студією онлайн-освіти EdEra конкурсного відбору 10 найуспішніших студентів курсу.

Це означає, що у нас стало більше знавців цінної інформації про існування та ефективне використання електронних ресурсів, регулювань та вимог для експорту до ЄС.

Всього на онлайн-курс Smart Exporter зареєструвалося понад 1200 осіб, але дипломи про його успішне закінчення отримають лише сім десятків. Звертаючись до найкращих випускників курсу, Ivanna Klympush-Tsintsadze підкреслила, що дипломи про його закінчення є свідченням сміливості й наполегливості в опануванні великого обсягу складної інформації, значна частина якої доступна лише англійською мовою.

Вручаючи сертифікати, Віце-прем'єрка наголосила: «Дуже важливо, аби здобуті в рамках курсу знання не залишалися індивідуальним інтелектуальним багажем, а були трансльовані широкому колу підприємців, сприяючи, таким чином, підвищенню конкурентоспроможності українського експорту й роблячи сильнішою нашу країну».

Онлайн курс розроблений Олегом Мирошніченком за підтримки Western NIS Enterprise Fund та доступний на студії онлайн-освіти EdEra.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.