Дебати про мирні процеси в Сирії

 27.04.2018   08:00 EUVPБлог
Під час дебатів про роль Європи в ініціюванні мирних процесів у Сиріі , українська делегація висловила співчуття цивільному населенню цієї багатостраждальної країни, яка переживає справжню гуманітарну катастрофу.

У кожному виступі ми нагадували про спільників Асада - Кремль. Борислав Береза провів паралелі з безчинством росіян на Донбасі і в Криму . 
Сергій Власенко говорив про безкарність РФ. 
Я закликала посилити санкції проти Росіі, яка зловживає правом вето, блокує всі рішення Радбезу ООН. Безкарність РФ поглиблює гуманітарну катастрофу в Сирії і Україні. Росія, яка б мала утилізувати хімічну зброю, використовує її проти сирійських дітей. В Україні РФ використовує заборонені оттавською конвенцією міни і важке озброєння, в Солсбері - хімічну субстанцію « Новічок», й все це від повної безкарності. Ми зобов‘язані посилити санкції проти РФ. Яка веде підривну діяльність в ЄС, провокує міграційні кризи і безпекові виклики . 
Алексей Гончаренко назвав Путіна патроном диктатора Асада й розповів, що депутат Держдуми слуцький, який сьогодні прибув на комітет в ПАРЄ, заявив , що Росія нікому нічого не винна й не збирається виконувати ніякі резолюціі. Такою є позиція офіціноі влади РФ, Путіна. 
Рік тому тодішній президент ПАРЄ Аграмонт і Ко з російськими депутатами ручкалися з Асадом. Вони не понесли жодного покарання за цю підтримку диктаторського режиму. Відповідальність за ситуацію в Сирії лежить на всіх міжнародних організаціях і інституціях, бо ми дозволяємо Росії цю безкарність.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.