19.09.2018   12:00 EUVPБлог
Вчора наш "євроінтеграційний" десант висадився у Дніпрі. Для обговорення можливостей та переваг, які надає українцям євроінтеграція, зібралися понад 300 людей. Дніпро сповна виправдовує статус прогресивного, інноваційного та відкритого регіону. Область, яка перша в рейтингах за залученням інвестицій та за темпами створення ОТГ, претендує на перші місця і у впровадженні євроінтгераційних змін.

Короткий, але насичений візит до Дніпра зумів подарувати увесь спектр можливих емоцій.

Від болю глибини втрат, який так різко відчуваєш в концентрації експозиції Музею АТО до впевненості в успіху країни завдяки спілкуванню з різними аудиторіями як в рамках інформаційної кампанії "Євроінтеграція - сила можливостей", так і в рамках першої регіональної наради (Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Луганської та Донецької областей) з питань політики гендерної рівності.

У сухому залишку - від євроінтеграції наші підприємці, студенти, громади, активісти чекають насамперед верховенства права, захисту права власності, однакових для всіх правил, а одночасно - підтримки самого ЄС у наших внутрішніх перетвореннях. Відповідно, це ще одне нагадування щодо вагомості ролі усіх гілок влади в цьому амбітному і всеохопному процесі.

Щодо впровадження політики рівності чоловіків та жінок - глибшає розуміння можливостей, є велика необхідність в методологічній допомозі на місцях та у вкладенні, насамперед, людського ресурсу в забезпечення сталості підходів. Разом з тим, рефреном звучить важливість великої роз'яснювальної роботи для розвінчування все ще глибоких стереотипів та наслідків маніпулятивної інформації в цій царині.

Дякую всім колегам з різних міністерств, усім міжнародним партнерам, що долучилися до роботи, попереду багато важливих завдань!

 
Про що говорили на конференції - тут: https://bit.ly/2xuitwr і в наших наступних постах.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.