14.09.2018   21:00 EUVPБлог
Жодна європейська нація не платила таку ціну за зближення з Євросоюзом, за повернення в сім’ю європейських народів, яку дотепер платимо ми. Ми – країна, яка пройшла найтяжчий шлях, складну ратифікацію. Тож на нас всіх лежить велика історична відповідальність за реалізацію положень Угоди про асоціацію та поглиблення інтеграції з ЄС.
Я переконана, що Угода про асоціацію та безвіз – це вододіл між європейським майбутнім та радянським минулим України.

Рефлексії з #YES ще попереду, бо форум продовжується, а поки поділюся дуже особистими відчуттями.

Сьогодні під час дискусії з державними службовцями з різних регіонів України на @YES_Ukraine хтось з них у мене спитав: «Враховуючи суцільне негативне ставлення людей до влади, як ви виживаєте, де берете сили та натхнення?»

Відповіла про три джерела. Перше – це моя команда, люди (надзвичайні!!!), які мені повірили, пішли зі мною і несуть разом і це навантаження, і цю можливість. Друге – моя сім’я і особливо чоловік, котрий розуміє, підтримує, критикує та може дати гарну пораду. Третє – це коли бачиш результати своєї роботи.

Дивилася сьогодні в очі цих людей і думала: як багато залежить від них! Адже саме вони – провідники тих ідей, за які ми боролися кілька років тому та за які заплатили величезну ціну. Погляд з Києва та з невеличкого міста чи села часто відрізняється.

І саме від влади на місцях залежить, чи проростуть паростки з тих зерен, які ми засіяли, і чи побачать люди у найвіддаленішому куточку країни зв'язок між підвищенням якості їхнього життя та курсу, який обрала наша країна. Тільки всім нам треба розуміти, що це дуже довгий і складний марафон.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.