15.09.2018   12:00 EUVPБлог
YES. Деяких спікерів прослухала особисто. На певні дискусіі не змогла себе примусити сходити , але в силу професійної цікавості , чесно прослухала он-лайн трансляцію.
Висновок один. В інтелектуальній , підготовленій аудиторії важко з розумним видом презентувати відверті банальності і набір слів. Надто ріже вухо.
Перфектна англійська іноді не маскує відсутність стратегічного бачення розвитку країни і повне нерозуміння глибини викликів.

Самозакоханість - не додає лідерських якостей (з цим в кандидатів взагалі катастрофа, як на мене). Я не відчуваю внутрішньої сили у 95% кандидатів, навпаки, набундюченість, страх, образа на весь світ. І з жахом уявляю їх на важких міжнародних переговорах. З жахом.... бо єдине, на що вони здатні- це або пафос, або істерика, або здати все з потрохами і потім розповідати, що це - запорука наших майбутніх перемог в міжнародних судах.
Серед кандидатів - багато симпатичних і милих людей. Мімімі. Сильних- одиниці.... Багато пафосу- мало відповідальності. Й абсолютний відрив від реальності в питаннях міжнародної політики. Ставка на « прийду я- весь такий красивий/красива - й заграніца нам допоможе, витягне зі старої шухляди притрушений пилюкою Будапештський меморандум, надає ним ляпасів Москві і віддасть нам Крим і Донбас «- просто вражає своєю дитячою наївністю ... 
Тішить - в риториці всі за ЄС і НАТО . Значить, таки проголосуємо президентські зміни до Конституції. «Геть від Москви - дайош Європу»- як процитував П.Порошенко . 
Але от зі стратегією і тактикою в більшості кандидатів, які використали YES як агітаційний майданчик, біда. Й підміняється стратегічне бачення й тактичні кроки заумними штампами й набором банальностей.
До речі, в усіх країнах ЄС і НАТО- вільний ринок землі. Й для мене це - дужеважливий маркер. Й саме ця реформа сьогодні найбільш блокується у ВР. Й про це, до речі, на УЕS нічого не говорили.

Р. S. В Україні немає 1,7 млн біженців. В нас є переселенці. Кандидати в президенти мали б знати різницю між цими термінами, грусть- печаль. А все чому- ніхто з них ( за рідкісним виключенням) жодного разу не був за ці роки на Донбасі, на КПВВ чи в армії . Й виборче міжсезон‘я чхати хотіли на проблеми Донбасу і переселенців. А в прекрасній залі Арсеналу, серед чудових інсталяції модерн-арт , так мило потеоритизуватии про страждання тих, кого ти жодного разу в житті й не бачив...


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.