04.10.2018   11:00 EUVPБлог
У середу разом з Послом ЄС в Україні Хью Мінгареллі і віце- прем’єркою Іванною Климпуш- Цинцадзе побували на Першому форумі мереж ЄС 2018. Це платформа,яка об’єднує більше 250 громадських організацій, що працюють в різних регіонах Украіни , в різних євроінтеграційний проекта, освітніх , просвітницьких, медійних.

Дуже цікава зустріч. У виступі наголосила, що 74% українців підтримують євроінтеграцію- і це чудово. Й мені подобається той тренд, що народні депутати сьогодні змагаються, хто з них більший прихильник євроінтеграції, а кандидати в президенти переконують суспільство, хто ж перший приведе Україну в ЄС і НАТО й плагіатять одне в одного ідеї білбордів): Нехай всі агітують за НАТО і ЄС. Але при цьому ключове- діями демонструвати прихильність курсу. 
Я щиро вважаю одним з ключових викликів євроінтеграції можливість реваншу і популізм. 
Для імплементації Угоди про асоціацію нашому Парламенту та Уряду потрібно більше реалізму і відповідальності.
Наразі, з 57 законів, вміщених у Дорожній карті законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС , 7 ухвалено в цілому, 9 прийнято в першому читанні, 4 враховано при розгляді інших законопроектів. От на допрацюванні, вдосконаленні і прийнятті законопроектів маємо зосередитися. 
А пріоритетними на нинішній сесіі є наступні законопроекти : «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо технічних регламентів та оцінки відповідності» №6235 від 4.03.2017, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних значень» №6023 від 03.02.2017, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)» №3501 від 20.11.2015. 
Також відбулося нагородження переможців конкурсу відео та інтелектуального online конкурсу «Euroquiz» 2018.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.