28.12.2018   18:00 EUVPБлог
Ми вже бачимо реальний результат використання українцями переваг Угоди про асоціацію, зокрема з точки зору зростання експорту України до ЄС. Так, за підсумками січня-жовтня 2018 року ми експортували до країн ЄС на суму близько 14,6 млрд дол. США, що на 2 млрд дол. США більше ніж за той самий період минулого року. Це означає, що ми приблизно на 16% підвищили свої показники експорту до ЄС. Більше того, на даний момент ми маємо близько 700 українських підприємств, які можуть експортувати до країн ЄС, і можна порівняти цю цифру з трохи більше 200 підприємств, що мали таку можливість у 2016 році.

Україна на даний момент повинна зосередитись на тому щоб виконувати своє домашнє завдання, яке основним результатом дасть саме зміни для життя наших громадян та відкриє можливість реальної інтеграції з ЄС та НАТО. І вже потім нам не буде складно ставити питання про членство ані в одній ані в іншій міжнародній організації.

Детальніше про виконання Угоди про асоціацію, євроатлантичну інтеграцію України та питання гендерної рівності за посиланням: http://bit.ly/2Q5JY5P

Відеозапис прес-конференції:https://youtu.be/pW1hS8FCUrk


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.