05.01.2019   15:00 EUVPБлог
Всі ці 5 років опозиція говорила нам : поки йде війна , Угоду з ЄС не підпишуть. Угода є і працює, євроінтеграція стала частиною внутрішньої політики і допомогає реформувати, змінювати країну.
Опозиція кричала, що ніхто не дасть нам безвіз. Безвіз є. Й тепер не лише депутати з диппаспортами, які блокували надання безвізу, можуть їздити світом без довгих і принизливих черг в консульських відділах, а всі українці.

Опозиція кричала, що нам на дадуть зброю, бігала кабінетами Вашингтону , прогулюючи ВР , й просила не давати нам зброю. Джевеліни є. Буде й інша зброя, така потрібна Армії. 
Нам кричали з Москви і шипіли в Києві, що Томос не дадуть. Й ще мали нахабство просити « повременить с Томосом», аби тільки не Порошенко його отримав. В своїй злобі не усвідомлюючи, що як прогавимо цей історичний шанс, то на сторіччя втратимо можливість створення Помісної Церкви. Томос наш. 
Наступна зупинка - НАТО і ЄС. Вірю в це.
Р. S. Принагідно дякую- дякую- дякую всім причетним до отримання Угоди, безвізу, зброї, Томосу. Й тим в опозиції, хто це підтримував, бо усвідомлює, що можна бути в опозиції до влади, але не можна - до країни.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.