24.01.2019   13:00 EUVPБлог
Україна підписала в Давосі угоду з норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за проектом вітрової енергетики "Сиваш" на Херсонщині.

⚡️Це буде найбільша в Україні та одна з найбільших вітроелектростанцій Європи загальною вартістю близько 4️⃣0️⃣0️⃣ млн євро.

"Україна є другим європейським ринком після Греції за розміром інвестицій компаній Total і NBT. Це показує, що іноземні інвестори повертаються в Україну завдяки реформам. По-перше, це показує, що Україна відкрита для бізнесу, оскільки вона проводить реформи в енергетичному секторі вже декілька років і рухається до стандартів ЄС. По-друге, Україна буде світовим лідером, а для початку регіональним лідером, у сфері відновлювальної енергетики", – зазначив президент ЄБРР Сума Чакрабарті.

Норвезька компанія NBT спеціалізується на будівництві вітрових електростанцій. Total-Eren – дочірня компанія французького енергетичного гіганта Total.

Електроенергією, яка вироблятиметься вітровими електроустановками вздовж озера Сиваш, можна буде забезпечити третину потреб Херсонщини.

Деталі за посиланням.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.