30.01.2019   19:00
EUVP

Оживляємо нєвінно прибитий пост-#Скабєєвогейт
Після атаки тролів з роїссі модератори фб вбили мій пост зі Страсбурга, кількість лайків під яким прямувала до 1К - а шкода, під ним були чудові дискусії.
Але для протоколу я його все ж скопіюю сюди, прибравши з натяк на заборонене м-слово. Бо рукописи не мають горіти, навіть якщо таким є бажання адміністрації ФБ.
Всім піс і лучікі добра, а роїсі - якнайшвидшого виходу з Ради Європи

--------------

Без власного бажання опинився в фб-постах, в новинах, ефірах пропаганда-ТБ і так далі. До речі, останні змонтували майстерно - я аж запишався який я монтстр, напав на пропагандистку Скабєєву прямо у Палаці Європи і ледь не вбив. А може й вбив - я детально в їх ефіри не вслушувавсі. Тепер доведеться відрефлексувати.

Отже.
Я людина не сильно публічна. Слава мене не цікавить як така; в діпутати-2019 не йтиму за жодних умов. Люблю аналітику і на цьому лишаюся, тому сам і не писав про цю історію.

Але вона закрутилася так, що маманєгорюй. Тому поясню дещо - і зі свого боку тему закриваю.

1) Пишатися мені нема чим - я просто вчинив так, як мав би вчинити будь-хто інший хто був би на конкретно моєму місці. А з того місця де я стояв, чудово було видно як ця росістота заважала Iryna Геращенко, підштовхувала її, І при цьому влізла у прямий ефір (!!!, колеги зрозуміють). Те, що Скабеєва нас при цьому провокувала, сумніву не підлягає. Та про що говорити - просто подивіться, як хто не бачив: http://bit.ly/2Te5kjE(дякую Andrii за відео)

2) Чи порушив я правила для журналістів, коли виштовхнув істоту з кадру? Без сумніву. Готовий понести пропорційне покарання. Офіційну скаргу на мене, кажуть, вже подали.

3) Чи шкода мені що так сталося? Звісно, довелося витратити час на написання цього посту, а міг би попрацювати. Чи я покаявся і чи готовий принести вибачення? А ось тут, вибачте, ні. Істоті з РосТБ я шкоди не наніс. Навіть зробив те, чого вона так сильно прагнула. Ну і колегам допоміг відновити роботу. Одні плюси.

4) Чи можу я сказати, що такого більше не повториться? Думаю так. Принаймні, дуже сподіваюся, що ця істота в Раді Європи більше не з'явиться. І це в руках прес-служби РЄ. Ну хіба якщо їм це дуже подобається.

ВАЖЛИВО: Скабеєва і близько не є журналісткою, і що вона робила в Палаці Європи з бейджем "преса" - мені не відомо, це треба питати прес-службу РЄ. Хоча по-людськи я їх розумію. Таке г спробуй не акредитувати - потім буде головний біль. Ну що, не хотіли одного болю - маєте інший.

5) А загалом я гранично тиха і мирна людина. Це будь-хто підтвердить. Але шановні, я ж не залізний стовп з диктофоном. Теж маю нерви і почуття.

На цьому в мене все.

(хвіст видалений)