07.02.2019   10:00
EUVP

Геть від Москви!
Сьогодні парламент має об’єднатися і підтримати пропозицію Президента України Петро Порошенко щодо закріплення в Конституції України стратегічного курсу нашої держави на ЄС та НАТО.
Це - знакове рішення для України, яке визначить в Конституції те, за що Україна бореться щодня: військово, політично, економічно та культурно.
НАТО та ЄС - це світоглядний вибір, це повернення України в нашу європейську родину.

Позавчора з трибуни парламенту Maksym Burbak заявив, що Народний Фронт ініціює звернення Верховної ради України до НАТО щодо надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі. Відповідну постанову зареєстровано в парламенті вчора.

Після прийняття змін до Конституції щодо незворотності курсу на ЄС і НАТО Верховна Рада має прийняти й постанову щодо звернення до НАТО щодо ПДЧ.

У 2008 році спікер парламенту Арсеній Яценюк підписав звернення до НАТО про ПДЧ разом із Президентом і Прем’єром. Тоді русофіли заблокували парламент. Через понад 10 років ми маємо ініціювати надання Україні ПДЧІ Україна буде членом НАТО!!!

Я як міністр, як громадянин і просто як Українець не бачу іншого шляху для України, окрім європейської і Північноатлантичної інтеграції!

Альтернативний шлях - це прес-конференція лєгітімного як голос з того світу, з потойбіччя. А це могло би бути нашим реальним сьогоденням, якби не український народ і не наше військо, яке щодня стримує російську нечисть на сході. Янукович поставив під сумнів європейське майбутнє України. І Януковича немає. Є бандит-втікач. І його ганьба на багато поколінь.

Маємо завжди пам’ятати, що Революція Гідності розпочалася саме з цього - з захисту українців свого європейського майбутнього. Революція перемогла! І сьогодні ми вільно подорожуємо до ЄС, розбудовуємо європейську інфраструктуру і залучаємо світові компанії до України.

Мають пам’ятати всі: той, хто краде в українців мрію, отримує сором до смерті на багато поколінь.

НАТО - коло, накреслене навколо України, яке захистить нас від російського Вія. Як писав сам Гоголь, Вій - старший над гномами.

Ми переможемо!
Бо альтернативу перемозі - «мир» і смерть в окупації - ми більше не допустимо!