09.03.2019   19:00 EUVPБлог
В фб виліз пост одніє продюсерки, яка пише , що створила б рух проти гендерної рівності і в коментарях додає, що їй « нравится жить в мужском мире и признавать их превосходство». Превосходство):
Я щаслива, що мій світ і світ моїх подруг і колежанок - це світ, де є партнерство і рівність. Й жодних превосходств за статтю.

Це світ, де є Меркель і Мей, й нікому в голову не прийде сказати, що вони живуть в чоловічому світі Макрона чи Путіна ,й визнають їх превосходство ): 
В сучасному світі тренд - партнерство і рівність, гідність. Переваги апріорі не можуть бути питаннями статі чи віку, а виключно інтелекту і праці. 
Ми з колегами й далі боротимемося проти сексизму і дискримінаціі за статтю, проти домашнього насильства, тому що ця насаджувана роками ідеологія « превосходства» й досі дозволяє багатьом чоловікам принижувати і бити своїх жінок( від домашнього насильства в Україні гине більше жінок, ніж в ДТП). Принижувати колег . Не дивує, що домашнє насильство і сексизм не засуджуються медіа, навпаки, виправдовуються, адже деякі генпродюсери сповідують теорію «превосходства». Ми не будемо цьому толерувати .


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.