Настали канікули, а отже - і час підводити підсумки проекту "Ласкаво просимо на кінопоказ". Євроклуб "Вікно в Європу", с.Лучинець підготував серію відео блогів про с. Лучинець і його європейську історію. Запрошуємо переглянути третю серію
Блоги мереж ЄС
Інші пости
![](data/data/eun_avatar/10001059_i128.jpg)
1 червня в День захисту дітей виникла ідея створення Музею Євроклубів не лише Харківської спеціалізованої школи №73, нашого Немишлянського району, а всього міста Харкова! Музей стане у майбутньому майданчиком для співпраці євроклубівців міста, осередком творчості, створення проєктів, а найголовніше - збиратиме та зберігатиме досягнення харківських (і не тільки!) Євроклубів.
![](data/data/eun_avatar/10001012_i128.jpg)
Зізнаюсь відразу, відповіді на це питання я ще не знайшла. Та це й не останній мій виступ. Але після презентації можливостей для молоді в Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця зрозуміла, що розповісти про можливості не достатньо. Варто хоча б поетапно проговорювати, що потрібно для того щоб податись на ту чи іншу програму.
![](data/data/eun_avatar/10001037_i128.jpg)
День пам’яті і примирення є найважливішим днем для сучасної Європи. І справа не лише в історичній пам‘яті і ритуалах засвідчення поваги. Мова йде про жорсткий, але однозначний урок: лише об‘єднавшись, Європа може жити у мирі і злагоді.