В куточку розміщені яскраві та змістовні матеріали, надані громадською організацією „Молодіжна альтернатива”. Бібліотека отримала можливість поповнити свій фонд дуже цікавою та яскраво оформленою літературою про Євросоюз. В ній в доступній формі викладена інформація про історію і сучасність ЄС, про його інституції та органи, Європейський парламент. А ще – безліч ігор, вікторин, кросвордів, цікавих запитань. Відтепер у дітей, в учнівської та студентської молоді Хорольщини є можливість отримувати нові знання про країни Європи, Європейський Союз, його історію та сучасність, європейські цінності, принципи та можливості, які надає ЄС українцям.
Особливо цікавими для наших читачів стали: європлакат-мапа, книги та брошури „Європа-Гра. Європа у великому та малому, в історії та мріях”, „Паспорт Європейського Союзу”, „Тремоло та його європейська місія”, „Відкрий для себе Європу”, „Європа у 12 уроках”, „Європейський Союз – Україна”, „Асоціація ЄС – Україна: що це дає Вам”, „Європейський Союз. Що це таке і що він робить”, „Навчайся в Європі”, „Прямуємо разом”.
В червні біля куточка неодноразово проводилися бесіди зі школярами, які відвідували шкільні табори відпочинку і були на екскурсіях у бібліотеці. Для учнів старших класів були проведені літературна мандрівка „Подорожуємо країнами Євросоюзу”, мандрівний калейдоскоп „Відкриваємо Європу”, пізнавальна подорож „Крокуємо разом до Євросоюзу”. А наймолодшим найбільше всього сподобалася казка від тьоті Русі „Як країни Євросоюз створили”.
Протягом червня-липня молодь міста активно знайомилася з літературою, розміщеною в Куточку Європейського Союзу, поповнювала свої знання про європейські країни, про якісну європейську освіту, про співпрацю України з ЄС у сферах політики, торгівлі, освіти та культури.
Цікава література про Європейський Союз чекає на зустріч з читачем!!!
Від Team Europe з 20-го Cаміту Україна -ЄС.
І це лише частина підсумків: "4. Ми підбили підсумки широкомасштабного процесу реформ, що їх здійснює Україна, та привітали зобов'язання продовжувати їхню реалізацію та забезпечити їхню цілісність. Ми привітали низку важливих реформ, реалізація яких розпочалася після нашого останнього саміту; вони покращують рівень життя громадян України, зокрема у сферах охорони здоров'я та пенсійного забезпечення. Було досягнуто значного прогресу у здійсненні структурних реформ у сфері децентралізації та державного управління, а також у сфері державних закупівель і екологічних реформ. Ми також привітали ухвалення закону про приватизацію та зусилля з поліпшення управління та прозорості державних підприємств."