27.08.2019   16:00 EUVPБлог
Разом з Mariya Ionova та Virginia Dronova мали сьогодні зустріч із делегацією Ландтагу (парламенту) федеральної землі Німеччини Північний Рейн-Вестфалія на чолі з Президентом Ландтагу Андре Купером.
Обговорили низку важливих питань внутрішньополітичної ситуації в Україні, а також майбутньої співпраці у рамкам міжпарламентського діалогу.

Переконана, українсько-німецькі відносини мають величезний потенціал і є вигідними для обох країн, особливо в економічній сфері.

Чудовою нагодою для ознайомлення з інвестиційним та економічним потенціалом України може стати участь німецьких компаній з Північного Рейну-Вестфалії в Українсько-німецькому бізнес-форумі у Львові, який попередньо планується провести навесні 2020 року.

Важливо, аби наші німецькі партнери мали чітке уявлення, що насправді відбувається в Україні в контексті Російської агресії. Адже війна й досі триває, щодня на сході нашої держави гинуть та отримають поранення військові і цивільні, йде тотальна мілітаризація окупованого Криму і добре сплановані пропагандистські атаки. Тому підтримка наших міжнародних партнерів, збереження санкційного тиску на Росію залишається вкрай важливим не тільки для безпеки України, а й для безпеки Європейського Союзу і світу в цілому.

Приємно, що у німецьких колег є розуміння сучасних викликів і загроз, які стоять перед Україною, розраховуємо на подальшу підтримку партнерів-парламентарів.

Вдячна за продуктивну розмову, інтерес до України та бажання спільно працювати над посиленням демократичних інституцій у нашій державі. Увага міжнародних партнерів до України, що деталей нових процесів дуже важлива.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.