09.12.2019   14:00
Інші

Як я захищаю свої права

Привіт! Мене звуть Нікіта, мені 12 років.

Рік тому я прийняв участь у флешмобі Міністерства Юстиції України#ЧужихДетейНеБуває. Цей флешмоб був організований в підтримку нових змін в законах України стосовно захисту прав дітей, батьки яких не дбають про них належним чином або ухиляються від відповідальності за виховання.

Поштовхом до моєї участі стала відмова батька надати мені дозвіл для подорожі за кордон на канікулах. Я дуже люблю подорожувати зі своєю мамою, вивчаю мови та розширюю свій світогляд, в майбутньому мрію бути Послом європейської молоді, тому я зрозумів, що моє право вільно пересуватися, навчатися та розвиватися було порушене.

Після участі у флешмобі мене навіть запросили  до телебачення на канал 1+1 розповісти свою особисту історію. З батьком ми після цього порозумілися і дозвіл я отримав, так як і багато інших дітей кому дійсно допомогли зміни до законів та акція #ЧужихДетейНеБуває.

Я зрозумів, як важливо не здаватися та відстоювати свої права, навіть якщо ти ще дитина.Тепер я допомагаю як волонтер на міських заходах та інформую дітей та дорослих про їх права. Всі мають рівні права та можливості – важливо знати їх та вміти захищати!