Новини

Відкритий дебатний турнір «Дебати про Європу»

  п'ятниця, 01 червня 2018 78

16 червня 2018 р. у Києві відбудеться відкритий турнір «Дебати про Європу». Захід організовує Асоціація випускників Колежду Європи за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Ініціатива українських випускників Коледжу Європи з’явилась у той самий час, коли цивілізовані дебати є надзвичайно важливими для мирного суспільства, і демократія була б помилковим поняттям без них”, – Й. В. Ґерт Антсу, Посол Естонії в Україні.

Дебати відбудуться з 10:00 до 14:30 год. у приміщенні Хабу 4.0 (пров. Ярославський 1/3) в британському парламентському форматі, який є змагальною формою академічних дебатів зі сторонами, що представляють «уряд» та «опозицію». В інтенсивному режимі «слухання-реакції» Ви матимете можливість стати учасником чи спостерігачем дебатів та покращити навички аналітичного мислення, аргументації, попрактикувати англійську мову та продемонструвати свої знання про актуальні проблеми ЄС.

Гості заходу:

  • Ґерт Антсу, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні;
  • Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
  • Давід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС в Україні.

Щоб відвідати захід у якості спостерігача, просимо зареєструватися за цим посиланням.

З усіма запитаннями звертайтесь за електронною поштою t.duchesse@gmail.com (Тетяна Семілетко).

Турнір відбудеться в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”. Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua

Інші новини
  25.05.2018 61
24 травня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  18.05.2018 28
18 травня у у Хмельницькому університеті управління та права відбувся «День Кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу «День кар’єри ЄС».
  17.05.2018 46
17 травня у Херсонському державному університеті в рамках святкування Днів Європи в Україні відбувся «День кар’єри ЄС». Захід організовано та проведено Інформаційним центром Європейського Союзу при ХДУ за підтримки представництва ЄС в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.