Новини

Представництво ЄС обрало найкращі відео на тему європейської освіти

  п'ятниця, 14 вересня 2018 72

Представництво ЄС назвало переможців щорічного конкурсу відеороликів на тему європейської освіти в рамках проекту Euroquiz. Перше місце в категорії «Професіонали» зайняв Андрій Ваврик з відео "Переваги навчання в Європі", а у категорії «Аматори» - Анна Рудим з відеороботою "Європейські школи".

У своєму відео Андрій Ваврик разом з п'ятьма друзями з різних країн ЄС розповідає про переваги європейської системи вищої освіти. З усіма героями відео автор познайомився під час навчання у Гданську.

У відеоролику Анни Рудим йдеться вже про особливості європейських шкіл на прикладі сусідньої Польщі.

Серед професіоналів друге місце зайняв Андрій Заяць з відеороботою "Освіта UA",  третє – Орест Смілянець з відео "We are changing".

В категорії «Аматори» друге місце посіла Софія Рожок з відео "Європу наближає вчитель", а третє – Роман Біліченко з роликом "Зміни себе - зміниться твоє життя".

Всі ці відео можна переглянути на сторінці Конкурсу http://euroquiz.org.ua/video-contest.

Переможці будуть нагороджені 3 жовтня 2018 року під час Форуму мереж ЄС у м. Київ.

Щорічний конкурс відео від Представництва ЄС в Україні проводиться вчетверте. В 2018 році на конкурс було подано близько 100 відеороликів. Темою цього року була освіта, а також співпраця між Україною та ЄС. Відео оцінювались у двох категоріях: «професіонали», де змагалися учасники з профільною освітою або досвідом роботи у сфері відео виробництва, та «аматори», тобто ті, хто не мав відповідного досвіду.

До журі, яке оцінювало учасники, входили радник з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторія Давидова, головний продюсер Сool production Оксана Панасівська, гендиректор Arthouse Traffic Денис Іванов, засновник PIN productions Юрій Панін та режисер Максим Наконечний, який був переможцем першого конкурсу відео в 2015 році.

Проект «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».

Інші новини
  06.09.2018 223
Проект Представництва ЄС в Україні «Комунікація Європи в України»
  01.06.2018 78
16 червня 2018 р. у Києві відбудеться відкритий турнір «Дебати про Європу». Захід організовує Асоціація випускників Колежду Європи за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  25.05.2018 61
24 травня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.