Новини

Ярмарок вакансій, тренінги і дискусії: у МДУ пройшов День кар’єри ЄС

  понеділок, 15 квітня 2019 39

15 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар’єри ЄС, організований Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

На відкритті Дня кар’єри присутніх привітали ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов, Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу, секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма, в. о. начальника Головного управління ДФС у Донецької області Ірина Долозіна, директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн та експертка проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» Марія Пашкова.

Радник голови Донецької облдержадміністрації Микола Трофименко передав молоді теплі вітання від губернатора і побажав залишатися навчатися і працювати на Донеччині.

День кар’єри ЄС розпочався з ярмарку вакансій, на якому маріупольців чекали представники ПАТ «Укрзалізниця», ООО «МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ», Національної поліції України, Адміністрації морських портів України, Маріупольської міської ради, газети «Приазовский рабочий», Фонду розвитку Маріуполя та інших підприємств і організацій Маріуполя й України.

Далі за участі фахівців Маріупольського міського центру зайнятості, міської ради і МДУ пройшла панельна дискусія «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз», під час якої молодь дізналася про ситуацію на ринку праці Донецького регіону, світові та європейські тренди в питаннях професійних компетенцій, роль мереж ЄС у створенні молодіжного нетворкінгу. 

Розповідаючи про можливості і досвід співпраці з ЄС, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Сергій Пахоменко презентував магістерську програму «Балто-Чорноморські регіональні студії», розроблену в рамках проекту Європейського Союзу Еразмус+. Програма створена викладачами провідних університетів України, Польщі, Швеції, Естонії та Литви, в тому числі Маріупольського державного університету.

Практичні навички, потрібні для успішного працевлаштування, учасники Дня кар'єри отримали під час тренінгів «Співбесіда на роботу твоєї мріїDO’S & DON’TS» і «Резюме по-європейські: europass та мотиваційний лист». 

Маріупольський державний університет активно і всебічно сприяє європейському руху України. У 2019 році МДУ розпочне підготовку бакалаврів за спеціальностями «Міжнародне право» і «Публічне управління та адміністрування», затребуваними в умовах децентралізації та євроінтеграції. Студенти університету вивчають 6 європейських мов і регулярно беруть участь в освітніх, наукових та культурних програмах за кордоном.

День кар’єри ЄС у м. Маріуполь був проведений у рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» з метою інформування молоді про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості у контексті європейської інтеграції України.

Інші новини
  11.04.2019 75
Вже втретє Тернопільський національний економічний університет об’єднав у своїх стінах активну студентську молодь, школярів Тернополя та працедавців під час Дня кар’єри ЄС.
  10.04.2019 70
Масштабним, цікавим, яскравим, позитивним - таким виявився масовий захід для студентської молоді «День кар’єри ЄС», що відбувся у Полтавському університеті економіки і торгівлі 10 квітня.
  10.04.2019 81
Традиційний уже «День кар’єри ЄС», що проводиться завдяки продуктивній співпраці ЛНУ ім. Івана Франка, Інформаційного центру ЄС та Представництва Європейського Союзу в Україні, відбувся в Університеті 10 квітня 2019 року та зібрав рекордну кількість відвідувачів.
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.