Новини

Третя міжнародна конференція-шоукейс «Культурні відносини України та Європейського Союзу: Премії ЄС у сфері культури»

  вівторок, 03 грудня 2019 48

16 грудня о 14:30 у місті Києві відбудеться Третя міжнародна конференція-шоукейс «Культурні відносини України та Європейського Союзу: Премії ЄС у сфері культури», організована Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Мета конференції-шоукейсу: обговорення існуючих премій у сфері культури в Україні та Європейському Союзі. В рамках події розглянемо такі питання:

  • Які державні та приватні Премії у сфері культури існують в Україні?
  • За якими критеріями оцінюються лауреати та що вони отримують?
  • Які практики Премій у культурі існують у Європейському Союзі?
  • Премії у культурі - чого не вистачає і що потрібно створити в Україні?

Буде проведено три панельні дискусії, присвячені різним преміям: «Українські та європейські практики нагород», «Культурні столиці Європи» та «Літературна премія Європейського Союзу».

Серед спікерів: Енн Бергман-Тахон, директорка Федерації європейських видавців (Бельгія); Крістіан Потірон – експерт Культурні столиці Європи (Франція); Гаська Шиян, перша лауреатка Літературної премії ЄС від України; Анна Мачух, Виконавча директорка Української кіноакадемії, державні керівники профільних міністерств, очільники провідних культурних інституцій, представники міжнародних програм.

Заявки на участь приймаються до 08 грудня 2019 року за посиланням:

https://forms.gle/V59xRYvLg4Ctu6WD7

За додатковою інформацією звертайтесь за е-мейлом: creativeeurope.in.ua@gmail.com

Інші новини
  24.10.2019 1051
House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС.
  04.10.2019 95
3-4 жовтня 2019 року в Києві Представництво Європейського Союзу в Україні провело Форум Мереж ЄС та Єврошколи. Майже 300 гостей взяли участь у події. Відомі політики та експерти з євроінтеграції були спікерами Форуму.
  27.09.2019 26
27 вересня за ініціативою Представництва ЄС на базі Харківського національного економічного університету Семена Кузнеця було проведено «День Кар’єри ЄС».
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.