Онлайн уроки до Дня Європи

понеділок, 11 травня 2020
Хто такий лідер і як надихати команду? Що таке інклюзія та як краще захищати власні права? Як долати стереотипи і боротися із дискримінацією? Обговоримо ці питання на онлайн-уроках вже наступного тижня.

Давайте поговоримо про якісну освіту та інклюзію. Адже не всі знають, що передбачає інклюзивна освіта, отже - маємо бути поінформованими, щоб краще захищати власні права. До речі, це наш перший пост про тематичні онлайн-уроки до “Дня Європи” в Україні - слідкуйте за оновленнями сторінки.

Що: онлайн-уроку до Дня Європи «Права людини - основа європейських цінностей»

Коли: 18 травня о 12:00 до

Спікер: Олена Дікова-Фаворська,  доктор соціологічних наук професор, голова Євроклубу у  Житомирі.

Лінк для участі за посиланням: https://youtu.be/9A2peoX1SIo 

Під час уроку з'ясуємо, що передбачає концепція Інклюзії та як вона має реалізовуватись. 

 

Ви замислювались, певно: “Чи можу я бути лідером”? Або ж гадали, що лідер вашої спільноти не має потрібних навичок? Давайте поміркуємо разом - хто може бути лідером і чому.

Лідер - вільний сам і дає свободу оточуючим, виходить за межі звичного рутинного погляду, ризикує та надихає, спонукає до дії, визнає право на помилку та успіх, мотивує та заохочує, спільно з командою формує правила поведінки та процедури. Додавайте у коментарях, які ще лідерські якості ви вважаєте важливими!

А ви хочете стати справжнім лідером? Тоді не пропустіть:

Що: онлайн урок “Лідерство та робота в команді: як це працює”

Коли: 19 травня, 15:00  

Хто: Олена Арутюнян, директорка Центральноукраінського державного будинку художньої та технічноі творчості, керівник Ради євроклубів Кіровоградщини. 

Лінк для участі за посиланням: https://youtu.be/i8xdtpjCuIc 

 

Ось вона, сидить у класі - мовчазна дівчинка, або заходить до школи бідно одягнений учень… Ми так багато знаємо негарних, але на жаль, звичних історій, коли людині говорять, що вона не така, їй демонструють зневагу, ображають. І всі ми знаємо чудове слово “толерантність”, але іноді воно залишається лише словом. 

Як  долати стереотипи і боротися із дискримінацією? Долучайтеся!

Що: онлайн урок «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей»

Коли: 20 травня 2020 року о 15:00   

Хто: Людмила Таболіна, вчителька харківської спеціалізованої школи № 73, кураторка шкільного Євроклубу «Бджілка», координаторка Асоціації шкільних євроклубів Харкова. 

Лінк для участі за посиланням:https://youtu.be/rfGUdZsv8NA 

Реєстрація не обов'язкова, але якщо ви хочете отримати нагадування в день онлайн уроки, заповніть, будь ласка, форму: https://forms.gle/PF9yy6D3kcxSAnmD8

←  Попередня
07.05.2020
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує молодь, студентів, громадських діячів, підприємців, державних службовців, журналістів взяти участь у онлайн Днях кар’єри ЄС, що відбудуться 11 - 15 травня 2020 року.
Наступна  →
12.05.2020
Нові виклики, пов’язані з пандемією, змінюють ситуацію на ринку праці, підвищують конкуренцію та вимоги до освіти, самоосвіти, здобуття нових навичок, диктують необхідність постійного професійного розвитку. Про це йшлося на «Дні кар’єри ЄС» онлайн в Чернігові, під час панельної дискусії 12 травня.