Новини

23 жовтня – «День кар’єри ЄС» у Маріуполі

  п'ятниця, 16 жовтня 2020 40

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Маріуполі 23 жовтня. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС на базі Маріупольського державного університету та Маріупольський міський центр зайнятості.

11:00 –12:30

Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

  • тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • як освіта може задовольнити попит;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики;
  • як вплинув карантин на очікування і можливості.

 

Модератор: Марія Свєтлакова, кандидат політичних наук, керівник Інформаційного центру ЄС в м. Маріуполь.

Спікери:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні;

Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»;

Владислава Кобилко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу рекрутингу Маріупольського міського центру зайнятості;

Софія Арзуманова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Маріупольського міського центру зайнятості;

Дар’я Маркович, координаторка програм та проектів ГО «Маріупольська спілка молоді»;

Катерина Трима, провідний науковий співробітник відділу політики та врядування у вищій освіті Інституту вищої освіти НАПН України, експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства забезпечення якості вищої освіти;

Сергій Пахоменко, к.і.н., доцент, академічний координатор від Маріупольського державного університету проекту Erasmus + «Переосмислюючи регіональні студії і Балто-Чорноморські зв’язки».

Реєстрація: https://forms.gle/gSV4G3Gk2AaqtbpX9

  13.00-16.30

Тренінги softskills

 

13:00 Тренінг: «Міжнародні грантові програми: пошук та механізм подання»

Тренер: Сергій Пахоменко, к.і.н., доцент,  академічний координатор  проекту Erasmus + «Переосмислюючи регіональні студії і Балто-Чорноморські зв’язки».

Реєстрація: https://forms.gle/qNRiJgSBmFakN1TZA

 

14:00 Тренінг: «Психологічні аспекти успішного працевлаштування»

Тренер:Олена Ампілова, психолог, тренер за напрямом "Соціально-психологічні аспекти групової роботи"

Реєстрація: https://forms.gle/wtnSrLg8qi5HeoCXA

 

15:00 Тренінг: «Майстер-клас з самопрезентацій із залученням навичок soft-skills»

Тренер: Юлія Терещенко, заступник начальника відділу профорієнтації Маріупольського міського центру зайнятості

Реєстрація: https://forms.gle/wvz67WyTt4rH5sZ49

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організатора заходу у Маріуполі: Свєтлакова Марія Андріївна (0629)58-75-67; 068-25-22-806; m.svetlakova@mdu.in.ua.

«Дні Кар’єри ЄС» реалізуються в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Під час заходу гості дізнаються про: тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про  пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

Інші новини
  16.10.2020 16
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Полтаві 22 жовтня. Співорганізаторами події є Вищий навчальний заклад укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтавський обласний центр зайнятості.
  16.10.2020 186
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Львові 21-22 жовтня. Співорганізаторами події є Львівський національний університет імені Івана Франка, Інформаційний центр ЄС у Львівському університеті, ГО «Студія Європейського Менеджменту».
  15.10.2020 30
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Вінниці 20 жовтня. Співорганізаторами події є ТОВ «Науковий парк «ДонНУ-Поділля», Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», ГО «Єврорегіон «Дністер».
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.