Новини

29-30 жовтня відбудеться «День кар’єри ЄС» у Дніпрі

  понеділок, 26 жовтня 2020 43

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Дніпро 29 жовтня 2020 року. Співорганізатором події є Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.

 

29 жовтня

14.00-15.00

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

  • тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики

 

Модератор: Марія Міхейченко, кординатор інформаційного центру ЄС у м. Дніпро

Спікери:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»

Любов Кравченко, начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Євгеній Шульгін, голова наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна, Радник при Кабінеті Міністрів України в The State Finance Institution for Innovations

Олександр Рудік, доцент кафедри права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, представник Team Europe

Тетяна Булана, представник IT інжинірингової школи «Noosphere»

Павло Петров, представник громадської організації «Дніпропетровський фонд соціального захисту населення міста», член спортивної федерації з веслування на човнах «Дракон», майстер спорту.

 

Посилання на реєстрацію:marinacvetaeva1@gmail.com

 

30 жовтня

13.00-14.00

Тренінги softskills

  • 13:00 – 13:45 Тренінг: «Стартапи в сучасному глобальному світі: погляд Noosphere engineering»

Тренер: Булана Тетяна, представник IT інжинірингової школи «Noosphere»

Посилання на реєстрацію: marinacvetaeva1@gmail.com

 

  • 13:00 – 13:45 Тренінг: «Основні  європейські тренди в питаннях професійних компетенцій, сучасні тенденції щодо знань та навичок, які потребує ринок праці»

Тренер: Рудік Олександр, доцент кафедри права та європейської інтеграції Дніпропетровського регіонального інституту Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, представник TeamEurope

Посилання на реєстрацію: marinacvetaeva1@gmail.com

 

 

  • 13:00 – 13:45 Тренінг: «Адаптація до європейського інформаційного простору в контексті професійного зростання»

Тренер: Петров Павло, представник громадської організації «Дніпропетровський фонд соціального захисту населення міста», член спортивної федерації з веслування на човнах «Дракон», майстер спорту.

Посилання на реєстрацію: marinacvetaeva1@gmail.com 

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Дніпро: Марія Міхейченко, +380985969698 marinacvetaeva1@gmail.com

 

Довідка: «День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей. «День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

 

Під час заходу гості дізнаються про: сучасні тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про  пріоритети політики Європейського Союзу (EU Green Deal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

Інші новини
  23.10.2020 11
Європейські програми допомагають українським студентам опановувати професійні засади, отримувати м’які навички та вчать критично мислити, що є запорукою кар’єрного успіху. Про це йшлося під час онлайн «Дня кар’єри ЄС» у Маріуполі, що відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні 23 жовтня.
  22.10.2020 15
Найближчим часом відбуватимуться кардинальні зміни на ринку праці, відтак - і вимоги до спеціалістів будуть вже інші. Про це йшлося під час «Дня кар’єри ЄС» у Полтаві 22 жовтня, що відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».
  21.10.2020 71
У сучасному світі є багато викликів, в тому числі пов’язаних з пандемією, водночас українська молодь отримала такі можливості кар’єрного розвитку та працевлаштування, які ще недавно були практично недоступні.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.