Розпочалась щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина про Євросоюз

понеділок, 01 березня 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує брати участь у щорічній Євровікторині молодь, школярів та студентів, які прагнуть більше дізнатися про ЄС та відносини з Україною.

Як зазначили в організаційному комітеті вікторини, цього року вона проходить у два етапи - після кожного будуть визначені найкращі гравці. Традиційно Євровікторина відбувається в онлайн-форматі та збирає десятки тисяч учасників з усієї України.

Euroquiz-2021 містить п’ять тематичних блоків: що таке Європейський Союз;  європейська культура; життя в ЄС; розвиток ЄС; що зараз на порядку денному в ЄС. У кожному блоці є від 16 до 24 запитань, розрахованих на дві вікові категорії – підлітків до 14 років та молоді від 15 років. Відповідно, є різниця у складності та кількості запитань.

Переможцями стануть сто найкращих гравців у кожній категорії, вони отримають сертифікати, а також – призи від Представництва ЄС в Україні.

Для участі у Euroquiz-2021 потрібно зареєструватися: www.euroquiz.org.ua/euroquiz

Учасники можуть заробити бали за швидкість та успішність проходження тематичного раунду, кожен з яких дозволяється проходити безліч разів. Однак зарахованим буде лише останній результат.

У вікторини є внутрішня валюта – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати і обміняти їх на сувеніри з символікою ЄС.

Euroquiz-2021  триватиме до 30 вересня. Переможці будуть оголошені у жовтні-листопаді ц.р.

Довідка: всеукраїнська Євровікторина проводиться п’ять років поспіль за ініціативи Представництва ЄС в Україні. Відтоді у заході взяли участь десятки тисяч школярів та студентів з усієї України. Вікторина покликана поглибити знання української молоді про ЄС, сприяти зближенню та комунікації молоді в країнах Євросоюзу та Україні.

 

←  Попередня
11.02.2021
19 лютого о 12:00 проєкт «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» розпочинає велику серію тренінгів.
Наступна  →
09.03.2021
Короткий посібник зі спілкування з тими, хто вірить в антивакцинні теорії змови