Новини

Розпочинаємо цьогорічну серію «Днів кар’єри ЄС» - 20 подій, організованих з різних регіонів України

  вівторок, 13 квітня 2021 0

Цьогоріч серія «Днів кар’єри ЄС» налічуватиме не 15 як зазвичай, а 20 заходів, які проведуть організатори з різних регіонів України. У квітні-травні заходи відбудуться в онлайн-форматі через карантинні обмеження. А вже восени, можливо, буде нагода поєднати кращі практики і додати офлайн-події.

Отже, 19-20 квітня зустрічайте «День кар’єри ЄС» у Чернігові, а 20 квітня – в Одесі.

Відкриється перша подія у Чернігові 19 квітня об 11:00 традиційно з панельної дискусії: «Професійний розвиток та європейська інтеграція». Спікери: Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;  Олег Новомлинець, ректор Національного університету «Чернігівська політехніка»; Ганна Дивнич, голова ГО «Чернігів європейський»; Ніна Гулак, начальник відділу молодіжної роботи Чернігівського обласного молодіжного центру; Ольга Рись, координатор Чернігівського ІТ-кластеру.

Реєстрація:https://forms.gle/efrYKqf3PkSQgynk9

Лінк прямої трансляції:https://youtu.be/0fiSWQ_qImw

В Одесі «День кар’єри ЄС» розпочнеться 20 квітня об 11:30. Учасники панельної дискусії: Денис Черніков, менеджер проєкту ЄС «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»; Валерій Никифоренко, професор, завідуючий кафедри управління персоналом та економіки праці ОНЕУ; Діана Константиненко – начальник відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості; Ольга Єрмакова – професор кафедри міжнародних економічних відносин ОНЕУ; Володимир Червяков – експерт Виконавчого Агентства з питань малого та середнього бізнесу (Executive Agency for Smalland Medium-sized Enterprises); Ганна Місько – к.е.н. кафедри менеджменту організацій ОНЕУ, відповідальна за реалізацію академічної мобільності в ОНЕУ; Сергій Шульга – учасник програми академічної мобільності Erasmus + в Університеті Економіки м. Варна, Болгарія, засновник студентської організації «International Student Network in Odesa», ОНЕУ.

Реєстрація: https://forms.gle/eyokznNByLJdqi5W8

Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/mqq2bdVCShc

 

Також навесні будуть організовані онлайн-«Дні кар’єри ЄС» з наступних міст:

Бердянська – 27-28 квітня;

Умані – 28-29 квітня;

Кропивницького – 12 травня;

Херсона – 13-14 травня;

Сум – 14 травня;

Сєверодонецька – 17-18 травня;

Тернополя – 18 травня;

Острога – 24-25 травня;

Кривого Рогу – 26-27 травня.

 

А вже восени очікуємо «Дні кар’єри ЄС» у Івано-Франківську, Миколаєві, Харкові, Полтаві, Чернівцях, Ужгороді, Львові, Маріуполі, Дніпрі.

Під час заходів учасники дізнаються про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також - пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників. Тренінги, які відбудуться в рамках «Днів кар’єри ЄС», допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

Довідка: «Дні кар’єри ЄС» проходять щорічно в багатьох містах України протягом п’яти років в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Це серія публічних заходів, де експерти, роботодавці, викладачі вишів, учасники програм ЄС обговорюють впровадження стандартів і практик Євросоюзу в Україні, можливості участі в освітніх та волонтерських програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та професійних можливостей. Минулого року вперше заходи проходили в режимі онлайн-трансляцій.

«День кар’єри ЄС» - ініціатива, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Інші новини
  09.03.2021 0
Короткий посібник зі спілкування з тими, хто вірить в антивакцинні теорії змови
  01.03.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує брати участь у щорічній Євровікторині молодь, школярів та студентів, які прагнуть більше дізнатися про ЄС та відносини з Україною.
  11.02.2021 0
19 лютого о 12:00 проєкт «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» розпочинає велику серію тренінгів.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.