Новини

«Дні кар’єри ЄС» у Сєвєродонецьку відбудуться 17-18 травня

  субота, 15 травня 2021 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що транслюватиметься з Сєвєродонецька 17 та 18 травня. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС в СНУ ім. В. Даля, Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля, Луганська обласна державна адміністрація, Луганський обласний центр зайнятості.

17 травня

10:30 Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Панельна дискусія:

«Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка: Яна Литовка, фахівчиня відділу міжнародних проєктів та програм СНУ ім. В. Даля

Спікери:

Сергій Гайдай, голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Руслан Галгаш, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку СНУ ім. В. Даля

Валентина Колесник, заступник директора Департаменту - начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації

Вікторія Тютюнник, заступник начальника управління- начальник відділу зовнішніх зносин управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин облдержадміністрації

Дмитро Поліщук,заступник директора Луганського обласного центру зайнятості

Михайло Івонін, підприємець, засновник науково-дослідного інституту «Водоочисні технології»

Едуард Фільчаков, директор Макрорегіонального управління «Східне»

Антон Севостьянов, голова студентської ради СНУ ім. В. Даля

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/fCDwXvoM42mkkQuQ8

 

Тренінги softskills

 

12:00 Тренінг: «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+. Власний досвід»

Тренерка: Яна Литовка, фахівчиня відділу міжнарожних проєктів та програм СНУ ім. В. Даля.

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/DtgMKq6D8EPRXELz7

14:00 Тренінг: «Впровадження європейських цінностей у державні органи влади України»

Тренерка: Валентина Колесник,заступник директора Департаменту - начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації.

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/zuBSsPRFPCU2MsyZ7

15:00 Тренінг-гра: «Світ громад»

Тренерка: Галина Посвалюк, керівниця обласної комунальної установи «Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень».

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/CYNSSCojfpQ1CFUG8

15:00 Тренінг: «Цифровізація: розвиток цифрових навичок, безпека та захист прав людини у цифровому середовищі, інтеграція України до цифрового ринку ЄС»

Тренер: Богдан Демченко, інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Луганській області ДКП НП України, старший лейтенант поліції.

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/Fk4uiH4ik4Q41TM27

 

18 травня

Тренінги soft skills + Дебатний турнір

 

11:00 Дебатний турнір.

12:00 Тренінг: «Лабораторія Амбасадорів миру «Трансформації конфліктів»

Тренери: Олена Давідова та Станіслава Стасенко, амбасадорки миру, UNRPP.

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/Ne3WxcZvwUccxBG78

14:00 Тренінг: «Презентація роботи університетського Центру розвитку кар’єри»

Тренерка: Альона Федорова,деканеса факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, керівниця Центру розвитку кар’єи СНУ ім. В. Даля.

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/U44LZ95uGRWVs9qZ6

За подальшою інформацією прохання звертатися доорганізаторів у м.Сєвєродонецьк Яна Литовка, +38 (050) 848-77-92, yana.lytovka@gmail.com.

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄСта всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участіу програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються:про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС;про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua

Інші новини
  12.05.2021 0
Впровадження європейських стандартів в освітніх закладах України сприяє підвищенню конкурентоспроможності випускників на ринку праці. Про це йшлося під час «Дня кар’єри ЄС» у Кропивницькому 12 травня.
  10.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Херсоні 13 травня 2021 року. Співорганізаторами події є Херсонський державний університет, відділ міжнародних ініціатив та проєктної діяльності ХДУ.
  10.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми 14 травня 2021 року. Співорганізаторами події є Сумський Державний Університет, на базі якого функціонує Інформаційний Центр ЄС, ГО «Центр освіти дорослих впродовж життя», Сумській міський центр дозвілля молоді, Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, ГО «Центр Європейських ініціатив».
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.