«Дні кар’єри ЄС» у Тернополі відбудуться 18-20 травня

субота, 15 травня 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудуться у Тернополі 18-20 травня. Співорганізатором події є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

18 травня

11:00

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Привітання:

Петро Ясній – д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України, ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Модератор: Андрій Крупка, к.е.н., начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню

Спікери:

Денис Черніков, менеджер проєкту ЄС «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»

Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради

Григорій Химич, директор наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля»

Ірина Яремчук, голова громадської організації «Атом».

Сергій Балуцький, журналіст (телеканал Тернопіль 1).

Ірина Крамар, д.е.н., професор кафедри економіки та фінансів ТНТУ.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/YepqNbgCuQpwrrcQA

 

Тренінги soft skills

14:20 Тренінг: «Робота в команді»

Тренерка: Катерина Романовська,  старший фахівець зперсоналу ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»

Посилання на реєстраціюhttps://forms.gle/hdFHuiBwP899kMVH8

19 травня

13:00 Тренінг: «Ефективна комунікація або ж як спілкуватись з людьми»

Тренерка: Вікторія Заблотська, віцепрезидентка з розвитку партнерських відносин у відокремленому підрозділі ВМГО «АЙСЕК в Україні» у Тернополі

Посилання на реєстраціюhttps://forms.gle/95Ha7t69KDuUf3a8A

14:20 Тренінг: «Легкий старт в новій компанії. Як адаптуватися в новому середовищі»

Тренерка: Вустич Катерина, Executive Assistant, Magnetic One Group

Посилання на реєстраціюhttps://forms.gle/bgmbcQ9bnKH4jDca7

 20 травня

11-00 Ярмарка вакансій в онлайн-форматі

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/7nqLRVWMJXvPGbki8

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Тернополі , Крупка Андрій Ярославович, 0987172582, viddil.pr@gmail.com.

  

«День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються:про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

←  Попередня
15.05.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні визначило 26 проєктів-переможців конкурсу серед українських євроклубів. Цьогоріч низка ініціатив присвячена екології, проблемам безпеки у цифровому світі, європейським цінностям та формуванню необхідних навичок у підлітків. Євроклуби отримають консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей.
Наступна  →
15.05.2021
Відкривайте вікторину до Дня Європи! Відповідайте на 10 запитань і отримуйте призи від Представництва Європейського Союзу в Україні – брендовані ручки з блокнотами, флешки та кепки з логотипом ЄС.