27 жовтня зустрінемось на «Дні кар’єри ЄС» у Чернівцях

четвер, 21 жовтня 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Чернівцях 27 жовтня. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, Департамент комунікацій Чернівецької облдержадміністрації та економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

27 жовтня

11:00–12:30

 Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка:

Марічка Процюк, головний спеціаліст управління міжнародної співпраці Чернівецької ОДА, випускниця EU Study Day, стипендіатка програми Лейна Кіркланда у Вроцлавському університеті (Польща).

Спікери:

Андрій Саміла, професор, доктор технічних наук, проректор з наукової роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вікторія Гатрич, директорка Департаменту комунікацій Чернівецької облдержадміністрації.

Михайло Зушман, доцент, кандидат філологічних наук, директор Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Діана Михайлина, доцентка кафедри міжнародної економіки економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сергій Луканюк, начальник відділу міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Анастасія Масіян, студентка економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, випускниця програми Erasmus+.

Посилання на реєстрацію:  http://surl.li/akbwx

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/thz9pMNAMQ4

 

 13:00–16:00

Тренінги soft skills

13:00–13:40

Тренінг: «Молодіжна робота. Level UP: реформа молодіжної політики в Україні»

Тренерка: Анастасія Головченко, експертка з молодіжної політики, засновниця ГО «Центр молоді Чернівців», координаторка програм ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр».

Посилання на реєстрацію: https://bit.ly/3FG2IDY

14:00–14:40

Тренінг: «Основні правила безпечного Інтернету»

Тренерка: Світлана Воропаєва,кандидатка технічних наук, асистентка кафедри комп’ютерних систем та мереж Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Посилання на реєстрацію:  https://bit.ly/3ANqx9n

15:00–15:40

Тренінг: «Цифрове вигорання та як з ним боротись під час пандемії»

Тренер: Микола Попадюк,викладач, тренер, координатор проєктів, директор освітніх програм, Google Certified Trainer.

 

Посилання на реєстрацію: https://bit.ly/3ANqOcp  

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Чернівці – Ворнік Лариси Дмитрівни, тел. +380955655535, e-mail: eui@chnu.edu.ua

 

«День кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більш ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. «День кар’єри ЄС» – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС, всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема, щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

←  Попередня
15.10.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що проводять організатори з Харкова 21-22 жовтня. Співорганізаторами є Інформаційний центр ЄС Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, відділ міжнародних зв’язків і відділ працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами цього закладу. «День кар’єри ЄС» проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні». Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.
Наступна  →
28.10.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в офлайн- та онлайн-заходах «Днів кар’єри ЄС», що відбудуться в Ужгороді 4-5 листопада. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС факультету історії та міжнародних відносин та ДВНЗ «Ужгородський національний університет».