11-12 листопада відбудуться "Дні кар’єри ЄС" в Дніпрі

вівторок, 02 листопада 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудуться в м. Дніпро 11-12 листопада. Співорганізаторами події є Інформаційний Центр ЄС у місті Дніпро, що базується на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

11 листопада

14.00

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка: Реджа Марія, керівник Інформаційного Центру ЄС у місті Дніпро.

Спікери:

  1. Вітання від Представництва Європейського Союзу в Україні.
  2. Оковитий Сергій, ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
  3. Задорожній Ігор, начальник відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради.
  4. Кузнецова Вікторія, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості.
  5. Рудік Олександр, доцент кафедри історії та політичної теорії НТУ «Дніпровська Політехніка», випускник проекту «EuroTeam».

Посилання на реєстрацію:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHlwFm-KsUq0FIKdBURrhXUAfeagbPsHNdyLEFI7quVDOhjg/viewform

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/HIr53fV-fOE

 

12 листопада

Тренінги softskills

 

14.00, Тренінг № 1 «Навички Team-building та Leadership»

Тренер: Петров Павло, заступник декана факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Посилання на реєстрацію:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfscx8oxguauFtLcCjvGm_mUr89jp-bXW-5-1Gey0xmrR636A/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

 

14.00, Тренінг № 2 «Підготовка випускників вишів для роботи в умовах Промислової революції 4.0: нові підходи до класифікації softskills»

Тренер: Рудік Олександр, доцент кафедри історії та політичної теорії НТУ «Дніпровська Політехніка».

Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/forms/d/1R63FNsXEJ8MBoyQ8pP7E1B6sHgUcZ_iW80Wn6aVszZI/edit

 

 

14.00, Тренінг № 3 «Successstory: навички успішної людини та інформаційне суспільство»

Тренер: Третяк Олексій, завідувач кафедри політології ДНУ імені Олеся Гончара

Посилання на реєстрацію:

 https://docs.google.com/forms/d/1SiOlebzdaBJoFNh6Wz5lToNktFlz8xeVHVtW-PzTHww/edit

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Дніпро, Реджа Марія Анатоліївна, +380985969698, marinacvetaeva1@gmail.com.

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». 

 

←  Попередня
02.11.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Львів, 10-12 листопада 2021 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС та Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. І. Франка.
Наступна  →
21.12.2021
Раді оголосити переможців «зеленої вікторини», що проводилась у межах комунікаційної кампанії #ВідкриваємоЗеленийПотенціалРазом. Учасники, які посіли перші 50 місць в кожній з категорій, отримають еко-пляшки, еко-чашки для подорожей та зручні еко-торби!