Разом до перемоги!

середа, 16 березня 2022
Наша вільна і незалежна Україна переживає жорстоку і нічим невиправдану військову агресію збоку росії. Вторгнення російських окупаційних військ змусило нас відкласти на невизначений термін наші проєкти, конкурси, заходи та розсилку призів для переможців Євроквізу-2021.

Але ми продовжуємо бути на зв’язку. Будь ласка, слідкуйте за нашими оновленнями у соціальних мережах, читайте та діліться новинами про протидію російській агресії, допомогу від ЄС до України і європейську інтеграцію.

Ми разом з членами Мереж ЄС підтримуємо і будемо підтримувати нашу молодь і громадянське суспільство. Бажаємо усім українцям міцного здоров'я та якнайшвидшої перемоги над окупантами! Слава Україні!

←  Попередня
16.02.2022
Раді оголосити ТОП-100 гравців Євроквізу-2021 у старшій віковій категорії! Переможці досягнули вражаючих результатів: успішно пройшли 5 тематичних раундів, правильно та швидко відповівши на 120 запитань про Європейський Союз.
Наступна  →
25.03.2022
Міжнародна спільнота запровадила сотні ініціатив для підтримки українців, які тікають від війни. Ознайомтесь з ініціативами і описом підтримки у різних країнах Європи.