Новини

Освітні онлайн-ресурси і можливості від ЄС

  вівторок, 05 квітня 2022 0

Можливості підвищити кваліфікацію задля усіпшної інтеграції у навчальний процес дітей мігрантів та біженців.

Освіта біженців

Збірник надихаючих практик з інклюзивної та громадянської освіти : Цей збірник представляє широкий спектр надихаючих практик, спрямованих на надання ідей та натхнення для політиків і практиків, які прагнуть покращити інклюзивність систем освіти та навчання в усьому ЄС. (2021)

Включення молодих біженців та мігрантів через освіту : Тематичний документ про включення молодих біженців та мігрантів через освіту було підготовлено членами Робочої групи ET 2020 із сприяння спільним цінностям та інклюзивної освіти. (2020)

Ресурси PAESIC для вчителів і керівників шкіл : PAESIC (Pedagogical Approaches for Enhanced Social Inclusive in the Classroom) – це проект KA2 Erasmus+, призначений підтримувати вчителів початкових класів задля покращення соціальної інтеграції учнів, зокрема учнів біженців та мігрантів. (2020)

Просвітницькі бесіди: Метролінгвізм, суперрізноманіття та європейські класи : Ви коли-небудь чули про метролінгвізм і суперрізноманіття? А ви знаєте, що потрібно для навчання в багатомовному класі? Розширте свої знання в цьому інтерв’ю з Томасом Фріцем, керівником lernraum.wien, Інституту багатомовності, інтеграції та освіти. (2018)

Мігранти в європейських школах: вивчення та підтримка мов : підтримка новоприбулих дітей-мігрантів у оволодінні мовою навчання, а також підтримка та подальший розвиток їхнього особистого мовного репертуару є ключем до їх успішного прийому та інтеграції, а також успішного навчання. (2018)

Підготовка вчителів до різноманітності: роль початкової вчительської освіти : Незважаючи на те, що різноманітність у європейських суспільствах не є новим явищем, її природа швидко змінюється. Європа стає все більш різноманітною через внутрішньоєвропейську мобільність, міжнародну міграцію та глобалізацію. (2017)

Будь ласка, переглядайте School Education Gateway, щоб отримати додаткову відповідну інформацію, використовуючи тег «Студенти-мігранти».

 

Курси підвищення кваліфікації

Цифрові технології для підтримки інноваційної педагогіки в професійній освіті та навчанні (Бельгія)

Цей курс має на меті представити цифрові технології, які можна застосувати для підтримки інноваційної педагогіки в професійній освіті та навчанні (ПТО), а також ознайомити учасників з цифровими технологіями для викладання та навчання шляхом вивчення різних інструментів і стратегій. За допомогою цього курсу ви навчитеся ефективно інтегрувати технології в навчальне середовище та надати студентам можливість використовувати сучасні цифрові технології навчання та викладання.

Як зареєструватися за допомогою облікового запису для входу в ЄС?

Курс організовано Академією вчителів School Education Gateway, але пропонуватиметься в Академії ЄС. Щоб зареєструватися на цьому курсі, вам потрібен обліковий запис для входу в ЄС. Дотримуйтесь цього посібника, щоб дізнатися, як .

У вас уже є профіль School Education Gateway і вам потрібно створити обліковий запис для входу в ЄС? Зареєструйте свій обліковий запис для входу в ЄС з такою ж адресою електронної пошти , що й у вашому профілі School Education Gateway, щоб увімкнути міграцію даних на нову платформу.

Щоб зареєструватися- тисніть сюди.

Будь ласка, перегляньте каталог курсів School Education Gateway для отримання додаткових матеріалів курсу.

 

Спілкуйтеся з іншими вчителями

Приєднуйтесь до eTwinning , онлайн-спільноти для працівників школи (вчителів, завучів, бібліотекарів тощо), щоб спілкуватися, співпрацювати та ділитися досвідом. eTwinning підтримує українських вчителів та учнів, наприклад, через спеціальні дискусійні групи щодо інтеграції мігрантів та біженців у школу, а також шляхом спільної солідарності та підтримки українських вчителів та учнів.

 

Інші новини
  25.03.2022 0
Міжнародна спільнота запровадила сотні ініціатив для підтримки українців, які тікають від війни. Ознайомтесь з ініціативами і описом підтримки у різних країнах Європи.
  16.03.2022 0
Наша вільна і незалежна Україна переживає жорстоку і нічим невиправдану військову агресію збоку росії. Вторгнення російських окупаційних військ змусило нас відкласти на невизначений термін наші проєкти, конкурси, заходи та розсилку призів для переможців Євроквізу-2021.
  16.02.2022 0
Раді оголосити ТОП-100 гравців Євроквізу-2021 у старшій віковій категорії! Переможці досягнули вражаючих результатів: успішно пройшли 5 тематичних раундів, правильно та швидко відповівши на 120 запитань про Європейський Союз.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.