Конкурс на "Найактивніший Євроклуб" Євроквізу-2022

четвер, 07 липня 2022
Запрошуємо Вас взяти участь у новому конкурсі "Найактивніший Євроклуб" Євроквізу-2022. П’ять найбільш успішних Євроклубів отримають сертифікати переможців та сувеніри від Представництва ЄС в Україні. Може це будете саме Ви?
Як взяти участь у Конкурсі? 
1. Грайте усім Євроклубом у новий Євроквіз https://euroquiz.org.ua/euroquiz. Кожного місяця на учасників чекають нові теми і нові питання. Перший тур присвячений Протидії дезінформації. Сім турів гри триватимуть до 31 січня 2023, тож у вас є вдосталь часу. Залучайте якнайбільше євроклубівців до гри.
2. У лютому 2023 року Координатори Євроклубів мають подати організаторам Конкурсу списки своїх гравців, які входили до першої сотні рейтингової таблиці будь-якого з семи турів (у молодшій та старшій віковій категоріях).
Ці дані зберігатимуться на нашому сайті, тому Ви зможете відслідкувати усіх своїх гравців. У списку можуть враховуватись Координатор/Координаторка Євроклубу, євроклубівці і випускники Євроклубу та члени їх сімей будь-якого віку.
 
Знання – це наша сила!
 
←  Попередня
04.07.2022
А ти зможеш відрізнити правду від брехні? Зіграй у Євроквіз і перевір себе у І турі «Протидія дезінформації».
Наступна  →
01.08.2022
Вітаємо переможців І туру Євроквізу-2022 "Протидія дезінформації"! Перші 50 гравців у кожній віковій категорії отримають призи, а перші 100 гравців - електронні дипломи від Представництва ЄС в Україні.