Новини

Конкурс на "Найактивніший Євроклуб" Євроквізу-2022

  четвер, 07 липня 2022 0

Запрошуємо Вас взяти участь у новому конкурсі "Найактивніший Євроклуб" Євроквізу-2022. П’ять найбільш успішних Євроклубів отримають сертифікати переможців та сувеніри від Представництва ЄС в Україні. Може це будете саме Ви?

Як взяти участь у Конкурсі? 
1. Грайте усім Євроклубом у новий Євроквіз https://euroquiz.org.ua/euroquiz. Кожного місяця на учасників чекають нові теми і нові питання. Перший тур присвячений Протидії дезінформації. Сім турів гри триватимуть до 31 січня 2023, тож у вас є вдосталь часу. Залучайте якнайбільше євроклубівців до гри.
2. У лютому 2023 року Координатори Євроклубів мають подати організаторам Конкурсу списки своїх гравців, які входили до першої сотні рейтингової таблиці будь-якого з семи турів (у молодшій та старшій віковій категоріях).
Ці дані зберігатимуться на нашому сайті, тому Ви зможете відслідкувати усіх своїх гравців. У списку можуть враховуватись Координатор/Координаторка Євроклубу, євроклубівці і випускники Євроклубу та члени їх сімей будь-якого віку.
 
Знання – це наша сила!
 
Інші новини
  04.07.2022 0
А ти зможеш відрізнити правду від брехні? Зіграй у Євроквіз і перевір себе у І турі «Протидія дезінформації».
  17.06.2022 0
Вітаємо п'ятірку переможців Конкурсу «Найактивніший Євроклуб» Євроквізу 2021, учасники яких потрапили до двох сотень найкращих гравців вікторини про ЄС!
  31.05.2022 0
Онлайн-кампанія Представництва ЄС в Україні «Наближаємо перемогу разом» #UAPeremoha зібрала десятки історій від Євроклубів, Бібліотек, Волонтерських і гуманітарних штабів Мереж ЄС, які допомагають українським захисникам, переселенцям, сім’ям з дітьми, людям похилого віку і усім тим, хто постраждав від війни.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.