Новини

Стартує новий тур Євроквізу "ЄС пліч-о-пліч з Україною" у рамках комунікаційної кампанії "Разом ми - Європа"

  четвер, 01 вересня 2022 0

Запрошуємо зіграти у новий тур Євроквізу і позмагатися за призи! Переможці отримають 100 стильних та ще й корисних подарунків від Представництва ЄС в Україні, брендованих символікою кампанії "Разом ми - Європа" : 50 еко-торб, 30 худі та 20 павербанків.

Зіграй у 3 тур Євроквізу "ЄС пліч-о-пліч" з Україною, що проводиться у межах комунікаційної кампанії «Разом ми – Європа» ????????❤️????????.
З 1 вересня по 1 жовтня відповідай на цікаві питання про допомогу Європейського Союзу Україні в часи війни. У тебе є лише одна спроба на добу. Грай кожного дня, щоб покращити свій результат!
????1 жовтня ми оголосимо 100 переможців: по 50 найкращих гравців у старшій і молодшій віковій категоріях.
Переможці отримають посилки з призами:
????1-10 місце - павербанк
????11-25 місце - худі
????26-50 місце - екоторбинка

21 серпня в Україні стартувала масштабна комунікаційна кампанія «Разом ми – Європа», покликана підвищити обізнаність українців щодо потужної та дієвої допомоги, яку Європейський Союз надає державі та громадянам від самого початку російського вторгнення.

ЄС надає Україні пільгові кредити та перераховує кошти до бюджету, аби допомогти забезпечувати щоденні потреби українців; Євросоюз сприяє зміцненню ЗСУ, а також забезпечує безпрецедентну гуманітарну допомогу та цивільний захист як всередині країни, так і в країнах ЄС, які прихистили людей, що рятуються від війни. Це щоденна, копітка і всеохоплююча солідарна робота – а що ти знаєш про неї?

Завдяки нашому квізу ти зможеш переконатись, що Євросоюз – надійний партнер України, і у часи війни він стоїть пліч-о-пліч з українцями.

Разом ми – Європа!

Інші новини
  01.09.2022 0
Вітаємо найкмітливіших гравців ІІ туру Євроквізу-2022 "Санкції ЄС"! Перші 50 гравців у кожній віковій категорії отримають посилки з призами, а перші 100 гравців - електронні Сетифікати від Представництва ЄС в Україні.
  02.08.2022 0
Чи достатньо ти знаєш про санкції ЄС проти росії? Перевір свої знання у ІІ турі Євроквізу-2022, присвяченому санкціям ЄС у відповідь на повномасштабне вторгнення росії в Україну.
  01.08.2022 0
Вітаємо переможців І туру Євроквізу-2022 "Протидія дезінформації"! Перші 50 гравців у кожній віковій категорії отримають призи, а перші 100 гравців - електронні дипломи від Представництва ЄС в Україні.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.