Новини

Новий Чемпіонат Євроклубів від Євроквізу!

  четвер, 06 жовтня 2022 0

Чемпіонат Євроклубів з Євровікторини – це нова інтелектуальна гра на знання ЄС. База питань Чемпіонату Євроклубів складається зі 100 питань про історію, цінності та цікаві факти про Європейський Союз. Кожному учаснику команди необхідно відповісти на 20 запитань, які випадковим чином обираються системою.

Якщо ви Координатор Євроклубу, зберіть команду з 5-ти учасників віком до 18 років включно та беріть участь у новому змаганні. Найсильніша команда отримає титул Переможця Чемпіонату та подарунки і сертифікати від Представництва ЄС в Україні. Найкращі гравці отримають таємний приз, про який буде оголошено згодом!
Коли? З 6 жовтня по 1 листопада.
Як?
  1. Команди на Чемпіонат зможуть зібрати Координатори Євроклубів, попередньо зареєстровані на сайті. Для збору команди, Координатору необхідно зайти у свій особистий кабінет в Євроквізі.
  2. Скопіюйте персональне посилання-запрошення на гру у Чемпіонаті і надішліть 5-м членам своєї команди (посилання знаходиться під кнопками «Новини мереж ЄС» і «Мої проєкти»). Члени команди мають бути зареєстрованими у Євроквізі https://euroquiz.org.ua/in
  3. Перейшовши за посиланням, учасники мають підтвердити приєднання до складу вашої команди Євроклубу, Координатор бачить учасників своєї команди і їх бали в Таблиці, що буде відображатись в особистому кабінеті.
  4. До 1 листопада грайте у Чемпіонат і набирайте якомога більше балів. Кожен з учасників команди може зіграти максимум два рази. У рейтинговій таблиці буде зафіксовано останній результат.
  5. Після 1 листопада ми порахуємо бали команд і оголосимо переможців.
Як набрати більше балів?
• Перед грою потурбуйтесь про інтернет-підключення , воно має бути стабільним.
• Відповідайте на питання правильно та максимально швидко. Кількість балів залежить від кількості правильних відповідей та загального часу (хвилин, секунд), витраченого гравцем на одну гру.
• Якщо учасник набрав мало балів, нехай спробує зіграти другий (останній) раз. Зауважте, що питання кожен раз будуть новими.
• Заохочуйте інших членів команди. Чим більше балів набере кожен з учасників, тим вищі шанси на перемогу!

Ознайомитесь з повними правилами Чемпіонату.
І нехай переможе найсильніший Євроклуб!
Інші новини
  05.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Івано-Франківськ 11 і 21 жовтня 2022 року.
  04.10.2022 0
100 призів вирушать до переможців квізу, що було проведено у межах комунікаційної кампанії «Разом ми – Європа».
  01.09.2022 0
Запрошуємо зіграти у новий тур Євроквізу і позмагатися за призи! Переможці отримають 100 стильних та ще й корисних подарунків від Представництва ЄС в Україні, брендованих символікою кампанії "Разом ми - Європа" : 50 еко-торб, 30 худі та 20 павербанків.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.