Новини

День кар'єри ЄС у Херсонському державному університеті

  середа, 12 жовтня 2022 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Херсонському державному університеті (м. Івано-Франківськ) 19-20 жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Університет Мартіна Лютера, інститут англістики і американістики, Cormack Consultancy Group.

19 жовтня 2022 року о 15:00 Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «ЄС та Україна: перспективи розвитку та можливоcті співпраці в умовах воєнного стану»
Модераторка: Цапів Алла Олексіївна, проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної і науково-педагогічної роботи, докторка філологічних наук, ХДУ

Спікери:
1. Шарин Сергій Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, професор, ПНУ ім. Василя Стефаника

2. Макарук Лариса Леонідівна, деканеса факультету іноземної філології, докторка філологічних наук, ВНУ ім. Лесі Українки

3. Стащак Анжела Юріївна, менеджерка проєктів Cormack Consultancy Group

4. Домброван Тетяна Іванівна, Університет Мартіна Лютера, інститут англістики і американістики, учасниця науково-дослідницького проекту від VolkswagenStiftung

5. Цапів Алла Олексіївна, проректорка з міжнародної, соціально-гуманітарної і науково-педагогічної роботи, докторка філологічних наук, ХДУ

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/lSXkzPf5b68

Тренінги soft skills, 20 жовтня 2022 року

o 13:30, Тренінг № 1 «Лідерство як я його бачу»
Тренер/ка: Співаковський Олександр Володимирович, ректор ХДУ, професор, доктор педагогічних наук

o 15:00, Тренінг № 2 «Цифрові інструменти для освіти та праці»
Тренер/ка: Лемещук Олександр Ігорович, в.о. проректора з цифровізації інноваційної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи.

o 16:00, Тренінг № 3 «Можливості програм Європейського союзу у сфері вищої освіти»
Тренер/ка: Ревенко Євгенія Сергіївна, керівниця відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності
_________________________________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Івано-Франківськ, Євгенії Сергіївни Ревенко, тел. +380954232797, імейл ERevenko@ksu.ks.ua.

Інші новини
  11.10.2022 0
Парасольки, кепки, ігри, блокноти і браслети – такі подарунки отримають від Представництва ЄС в Україні переможці нової вікторини «€ Євро». Грайте у 4 тур Євроквізу з 7 жовтня по 4 листопада, дізнавайтесь нові факти про європейську валюту та вигравайте фірмові призи!
  06.10.2022 0
Чемпіонат Євроклубів з Євровікторини – це нова інтелектуальна гра на знання ЄС. База питань Чемпіонату Євроклубів складається зі 100 питань про історію, цінності та цікаві факти про Європейський Союз. Кожному учаснику команди необхідно відповісти на 20 запитань, які випадковим чином обираються системою.
  05.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Івано-Франківськ 11 і 21 жовтня 2022 року.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.