Новини

День кар'єри ЄС в Тернополі

  середа, 12 жовтня 2022 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Тернополі «20» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

20.10.22 р., 11:00 Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»
Модератор: Ляшук Олег Леонтійович, д.т.н., професор, перший проректор ТНТУ І. Пулюя.

Спікери:
1. Ковальчук Олександр Віталійович, директор ТДВ «Булат»
2. Куриляк Анатолій Васильович, директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості
3. Яремчук Ірина Романівна, голова ГО «Атом»
4. Струтинська Ірина Володимирівна, доктор економічних наук, професор ТНТУ ім. І. Пулюя

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/qnp7NvsdiQveW5Mf7
Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/lmrbLuhuK4w

Тренінги soft skills

20.10.22 об 14:40, Тренінг № 1 «Пошук себе на ринку праці: практичні, психологічні та філософські поради»
Тренер: Будзан Богдан Павлович, науковець, державний та громадський діяч, фахівець з менеджменту та бізнес-освіти, професійний коуч та бізнес-консультант

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/gf65AEyeyxihHBoj8

19.10.22 об 11:10, Тренінг № 2 «Як правильно досягти поставлених цілей»
Тренерка: Романовська Катерина, керівник підвідділу пошуку, підбору та розвитку персоналу ТОВ Бортнеце

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/4JoZpGMYZAqL9cM58

19.10.22 об 13:00, Тренінг № 3 «Як адаптуватися в колективі: практичні поради»
Тренерка: Шуцька Дарія, консультант, ГО «АТОМ»

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/x3tVopXMTPEhqFp38

17.10.22 о 13:00, Тренінг № 4 «Психологічна стійкість як умова професійної продуктивності»
Тренерка: Гевко Мар’яна, психологиня, ГО «МІСТ»

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/Fb7QhVsMcTGryVMw6
________________________________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Тернополі Крупка Андрій Ярославович, 0987172582, viddil.dp@gmail.com

Інші новини
  11.10.2022 0
Парасольки, кепки, ігри, блокноти і браслети – такі подарунки отримають від Представництва ЄС в Україні переможці нової вікторини «€ Євро». Грайте у 4 тур Євроквізу з 7 жовтня по 4 листопада, дізнавайтесь нові факти про європейську валюту та вигравайте фірмові призи!
  06.10.2022 0
Чемпіонат Євроклубів з Євровікторини – це нова інтелектуальна гра на знання ЄС. База питань Чемпіонату Євроклубів складається зі 100 питань про історію, цінності та цікаві факти про Європейський Союз. Кожному учаснику команди необхідно відповісти на 20 запитань, які випадковим чином обираються системою.
  05.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Івано-Франківськ 11 і 21 жовтня 2022 року.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.