Новини

Новий квіз "Чехія" чекає на Вас!

  субота, 05 листопада 2022 0

Дайте відповідь на 15 цікавих запитань про країну, яка зараз головує в Раді ЄС і позмагайтесь за круті подарунки: флешки, кепки, бандани і багато іншого!

Переходьте за посиланням та грайте у захопливу вікторину про Чехію!

У 5 турі Євровікторини-2022 ми заохочуємо нових гравців спробувати отримати приз! За подарунки можуть змагатися лише ті гравці, які не перемагали (не входили до ТОП-50) в обох попередніх турах Євроквізу - у 3-му турі "ЄС пліч-о-пліч з Україною" і 4-му турі "Євро".

Майбутні переможці отримають призи від Представництва ЄС в Україні:

1-10 місце - флешка, гра "Європа" і браслет-рефлектор,

11-30 місце - бандана/кепка, еко-блокнот з еко-ручкою і силіконовий браслет,

31-50 місце - еко-блокнот з еко-ручкою і силіконовий браслет.

Новий квіз "Чехія" триває з 5 листопада по 4 грудня і кожного дня у Вас є одна спроба зіграти. Важливе нововведення: з одного девайса (комп'ютера, телефона тощо) може грати лише один гравець (акаунт).

Грайте у Євроквіз, доведіть, що Ваші знання варті винагороди!

Інші новини
  05.11.2022 0
Вітаємо сотню найкращих гравців квізу "Євро" від Представництва ЄС в Україні. Ваші знання і наполегливість вражають!
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми онлайн «28» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Сумський державний університет, Сумська обласна воєнна адміністрація, Сумська міська рада, ГО «Центр освіти впродовж життя».
  21.10.2022 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у СНУ ім. В. Даля «27» жовтня 2022 року. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС Луганської області, Центр розвитку карʼєри СНУ ім. В. Даля.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.