Новини

Мережі ЄС у 2022 році

  середа, 28 грудня 2022 0

Підбиваємо підсумки року для Мереж ЄС: Євроклубів, Інформаційних центрів ЄС, Team Europe та College of Europe Alumni.

У 2022 році Мережі ЄС були об'єднані спільною ціллю – працювати заради перемоги європейської України. Волонтерство і взаємодопомога стали наскрізною темою усіх ініціатив Мереж ЄС. Євроклуби, бібліотеки, волонтерські і гуманітарні ініціативи Мереж ЄС об’єднались та продовжують допомагають українським захисникам, переселенцям, сім’ям з дітьми і усім тим, хто постраждав від війни. Десятки історій про волонтерство Мереж ЄС були зібрані під час онлайн-кампанії Представництва ЄС в Україні «Наближаємо перемогу разом» #UAPeremoha.
 
26 Євроклубів-переможців конкурсу проєктів від Представництва ЄС в Україні успішно реалізували ініціативи у сфері європейських цінностей, екології, безпеки в інтернеті та медіаграмотності. А 12 проєктів з розвитку Мережі ЄС дали путівку в життя 75-ти новим Євроклубам з усіх куточків України.  
 
Незважаючи на важкі умови війни, зруйновані заклади освіти та евакуацію населення, Інформаційні Центри ЄС організували 14 Днів кар’єри ЄС. 8 тисяч молодих людей дізнались про нові можливості для розвитку в Сумах, Харкові, Чернігові, Вінниці, Одесі, Кропивницькому, Чернівцях, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Херсонському державному університеті та Східноукраїнському національному університеті ім. В. Даля.
 
Team Europe Ukraine продовжили розвивати взаємодію з місцевими органами влади та медіа. За підтримки Представництва ЄС в Україні, Team Europe Mykolaiv та Team Europe Kropyvnytskyi провели у своїх містах заходи онлайн та змішаного формату.
 
Новий формат щомісячних турів Євроквізу – всеукраїнської вікторини про Європейський Союз, відкрив для молоді знання з нових захоплюючих тем: протидія дезінформації, санкції ЄС проти Росії, валюта євро, президентство Чехії в ЄС, новорічні традиції країн Європи та квіз до Дня Європи в Україні. Особливим квізом став тур «ЄС пліч-о-пліч з Україною», що був проведений в рамках комунікаційної кампанії «Разом ми – Європа». У Євроквізі загалом взяло участь понад 17 тисяч гравців, а переможцями стали 700 учасників, які отримали призи від Представництва ЄС в Україні.
 
Уперше в 2022 році Євроклуби змагались за звання Чемпіона з Євроквізу. 17 команд брали участь у інтелектуальних перегонах за призові місця та нові круті призи від Представництва ЄС в Україні. Переможцями стали молоді Євроклуби «History EU» (м. Боярка), «Twelve Steps to Europe» (м. Балта), «Європейські зірки» (м. Звягель) та «Меридіан» (м. Харків).
Щорічні зустрічі Мереж ЄС цього року відбулись в онлайн форматі та зібрали велику родину Інформаційних центрів ЄС, Євроклубів, експертів Team Europe Ukraine та випускників європейських навчальних програм. Разом учасники форуму дискутували на тему підготовки до членства України в Європейському Союзі, підбивали підсумки року та обговорювали спільні плани на майбутнє.
 
Нехай 2023 рік принесе Мережам ЄС та усій європейській Україні – мир та перемогу!
 
#StandWithUkraine
Інші новини
  05.12.2022 0
Пригадайте, що Ви знаєте про традиції, до яких ми долучаємось як частина об'єднаної Європи, та дайте відповідь на 15 запитань у квізі "Новорічні традиції"!
  05.12.2022 0
Сотня переможців квізу "Чехія" від Представництва ЄС в Україні уже відома. Вітаємо найкращих гравців 5-ого туру, які знають безліч цікавих фактів про країну, яка головує у Раді ЄС у другій половині 2022 року!
  05.11.2022 0
Дайте відповідь на 15 цікавих запитань про країну, яка зараз головує в Раді ЄС і позмагайтесь за круті подарунки: флешки, кепки, бандани і багато іншого!
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.