Новини

Результати Конкурсу «Найактивніший Євроклуб Євроквізу-2022»

  п'ятниця, 17 лютого 2023 0

Раді оголосити результати Конкурсу «Найактивніший Євроклуб Євроквізу-2022»! Цей Конкурс відзначає Євроклуби, члени яких мають високий рівень знань про Європейський Союз і Європу та неабияку наполегливість, що дозволило їм займати місця у ТОП-100 гравців Євровікторини від Представництва ЄС в Україні.

????Перше місце здобув Євроклуб «HistoryEU» з Координаторкою Людмилою Радченко, що представляє Боярський фаховий коледж Національного університету біоресурсів та природокористування України. Переможці зайняли 72 призових місця у 7-ми турах Євроквізу. Це дуже крутий результат, вітаємо Вас! ????У якості призу, Координаторка Євроклубу отримає фірмовий годинник, коркову папку, пляшечку, парасольку і Диплом переможця. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки від Представництва ЄС в Україні.
????Друге місце посів Євроклуб «Європейські зірки» з Координаторкою Тетяною Кравчук Гімазії №2 м. Звягель (Новоград-Волинський) Житомирської області. Члени цього молодого Євроклубу зайняли 35 призових місць, що також є надзвичайним результатом! ????Координаторка Євроклубу отримає фірмовий годинник, коркову папку, пляшечку і Диплом за зайняте 2 місце. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки від Представництва ЄС в Україні.
????Третє місце зайняв Євроклуб «Ми європейці» з Координаторкою Світланою Разумною з Чернігівської ЗОШ №34 м. Чернігова. Їм вдалося вибороти 23 призових місця у 7-ми турах Євроквізу. Щиро вітаємо Вас із здобуттям третього місця! ????Координаторка Євроклубу отримає фірмовий годинник, коркову папку і Диплом. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки від Представництва ЄС в Україні.
????Четверте місце за Євроклубом «Twelve steps to Europe» з Координаторкою Яною Погорілою, що представляє Балтський ліцей №2 Одеської області. Члени Євроклубу здобули 21 призове місце – це чудовий результат, вітаємо! ????Координаторка Євроклубу отримає фірмовий годинник, пляшечку і Диплом. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки від Представництва ЄС в Україні.
????П’яте місце посів Євроклуб «Діалог» та Координаторка Ірина Удовіченко з ЦДЮТ м. Долинська Кіровоградської області. Учасники Євроклубу змогли вибороти 19 призових місць та обігнати інші досвідчені Євроклуби. ????Координаторка Євроклубу отримає фірмовий годинник, пляшечку і Диплом. Найбільш активні учасники Євроклубу отримають блокноти та ручки від Представництва ЄС в Україні.
????Дякуємо усім Євроклубам, хто взяв участь у Конкурсі! Ті Євроклуби, які не увійшли до п’ятірки переможців отримають електронні Сертифікати учасників Конкурсу та додаткові заохочувальні призи!
Інші новини
  09.02.2023 0
Запрошуємо Євроклуби взяти участь у Конкурсі на найактивніший Євроклуб у Євроквізі 2022 та позмагатись. Переможці отримають Дипломи та призи від Представництва ЄС в Україні.
  06.02.2023 0
Результати заключного туру Євроквізу-2022, що був присвячений "Швеції". Вітаємо переможців квізу, які отримають призи і Сертифікати від Представництва ЄС в Україні!
  27.01.2023 0
26 січня за підтримки Представництва ЄС в Україні відбулась онлайн зустріч та воркшоп від EPAS eTwinning group за участі Координаторів українських Євроклубів та послів European Parliament Ambassador School programme (EPAS)
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.