Новини

День кар'єри ЄС в Одесі

  понеділок, 13 березня 2023 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Одеса 16-17 березня 2023 року.

Співорганізатором події є Інформаційний Центр ЄС Одеського національного економічного університету.
  • 16.03.2023 об 11:30 Відкриття «Дня кар’єри ЄС»
Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»
Модераторка: Ірина Шостак, координаторка ІЦ ЄС ОНЕУ.

Спікери:

1. Наталія Сментина, доктор економічних наук, професор, проректор з навчально-методичної роботи ОНЕУ, м. Одеса.

2. Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду Державного Майна України по Одеській та Миколаївській областях, м. Одеса.

3. Дарія Ільченко, координатор офісу європейської інтеграції Агенції Регіонального Розвитку Одеської області, керівник громадської організації «Спільнота молоді Одещини», м. Одеса.

4. Андрій Борисенко, в.о. голови Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса. Марина Сундалова, начальник третього відділу досліджень і розслідувань Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса.

5. Катерина Жданова, експерт з комунікацій та програм мобільності Erasmus+, м. Київ.

6. Денис Ткачов, менеджер в ULEAD з Європою/ULEAD with Europe, експерт в Team Europe, м. Харків.

7. Олександр Пакунов, випускник EU Study Days (Єврошколи), м. Одеса.

Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/.../1ZCBGa2DxsadRGDp3HrFq.../edit
Лінк прямої трансляції:https://youtube.com/live/0Hf5Xf6e52w?feature=share
Тренінги soft skills
o 16.03.2023, 13:30-14:30, Тренінг № 1«Резюме по-європейські. Мотиваційний лист»
Тренерка: Маргарита Загоровська, тренер, провідний фахівець міського Центру Зайнятості м. Одеса.
Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/.../1oMVIuTJK8NdPYlqnJ.../edit
o 16.03.2023, 15:00-16:00, Тренінг № 2«Перша робота: які навички необхідно мати найманому працівнику?»
Тренерка: Маргарита Загоровська, тренер, провідний фахівець міського Центру Зайнятості м. Одеса.
Посиланняна реєстрацію: https://docs.google.com/.../1jVd.../edit
o 17.03.23, 14:00-15:00, Тренінг № 3 «Як підготуватись до співбесіди на роботу своєї мрії»
Тренер/ка: Маргарита Загоровська, тренер, провідний фахівець міського Центру Зайнятості м. Одеса.
Посилання на реєстрацію: https://docs.google.com/.../1YS0RhcgbWEW3A0JpeeSltRp.../edit

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участіу програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру. Під час заходу гості дізнаються:про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС;про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Одеса: Ірина Шостак,моб.тел. 0972216515.

Інші новини
  07.03.2023 0
Раді оголосити переможців Конкурсу проєктів євроклубів 2023! Представництво ЄС в Україні визначило 27 проєктів, що отримають консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей
  06.03.2023 0
Євровікторина від Представництва ЄС в Україні повертається в оновленому форматі. У 2023 році ми проведемо 10 турів вікторини, у якому визначимо 1000 переможців! Перший тур присвячено Історії створення Європейського Союзу.
  17.02.2023 0
Раді оголосити результати Конкурсу «Найактивніший Євроклуб Євроквізу-2022»! Цей Конкурс відзначає Євроклуби, члени яких мають високий рівень знань про Європейський Союз і Європу та неабияку наполегливість, що дозволило їм займати місця у ТОП-100 гравців Євровікторини від Представництва ЄС в Україні.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.