Новини

Новий квіз "Армії країн ЄС і військова підтримка України"

  четвер, 08 червня 2023 0

Зіграйте у вікторину від Представництва ЄС в Україні, присвячену військовій підтримці України і арміяк країн ЄС

Спробуйте новий квіз про підтримку України від Євросоюзу ???? https://euroquiz.org.ua/euroquiz Переходьте за посиланням та змагайся за призи прямо зараз!
На 100 переможців чекають фірмові призи:
????1 місце - фірмова флешка, кепка і бандана (1-10 місце у грі першого рівня складності і 1-15 місце у грі другого рівня складності),
????2 місце - фірмові бандана, еко-блокнот з ручкою, рефлектор (11-20 місце у грі першого рівня складності і 16-40 місце у грі другого рівня складності),
????3 місце - фірмові еко-блокнот з ручкою (книга), брелок (силіконовий браслет) (21-30 у грі першого рівня складності і 41-70 місце у грі другого рівня складності).
Нове правило Євроквізу, яке підвищує шанси для новачків: гравці, які отримували призи у 2-х попередніх етапах вікторини, не зможуть отримувати призи у цьому турі.
Квіз від European Union in Ukraine триває до 4 липня. Кожного дня у вас є одна спроба відповісти на 15 запитань та покращити свій результат!
????5 липня стануть відомі імена 100 переможців, які отримають призи і сертифікати від Представництва ЄС в Україні.
????????ЄС непохитно підтримує Україну і продовжуватиме надавати потужну допомогу Україні ????????
Інші новини
  08.06.2023 0
Вітаємо сотню переможців квізу від Представництва ЄС в Україні про головну музичну подію Європи - "Євробачення".
  06.06.2023 0
Всеукраїнські та регіональні Конкурси "Якою я бачу європейську Україну" показали, якою мирною і процвітаючою буде наша країна у європейському майбутньому.
  06.06.2023 0
Об'єднання громади навколо Дня Європи - таким було одне із завдань кампанії Представництва ЄС в Україні «Прямуємо разом – переможемо разом». Саме тому, Євроклуби проводили флешмоби, марафони, а також здійснювали візити до волонтерських і громадських організацій.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.