"День кар'єри ЄС" в Ужгороді

понеділок, 30 жовтня 2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Ужгород «08-09» листопада 2023 року.

Співорганізаторами події є Ужгородський національний університет, Інформаційний центр Європейського Союзу в м.Ужгород.

08 листопада, 10:00: Відкриття «Дня кар’єри ЄС» 

Панельна дискусія: «Україна – ЄС: інтеграція у статусі кандидата на членство»

Модератор: Андрейко Віталій, канд. іст. наук, доцент, декан факультету історії та міжнародних відносин Ужгородського національного університету

Спікери:

1.      Король Ігор, д-р фіз.-мат. наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Ужгородського національного університету

2.      Давидова Вікторія, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

3.      Триндяк Тарас, директор департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА

4.      Фущич Юрій, директор Закарпатського обласного центру зяйнятості

5.      Цімболинець Анна, керівниця АРР Закарпатської області

6.      Логвінов Павло, кандидат економічних наук, керівник Регіонального офісу у Закарпатській області. Відділ регіональної діяльності Програма «U-LEAD з Європою»

7.      Полюжин Іван, начальник відділу з питань управління закупівлями ТОВ «ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД»

8.      Боброва Юлія, докторка юридичних наук, директорка Центру дослідження права війни Ужгородського національного університету

9.      Бутурлакіна Тетяна, директор Центру кар'єри Ужгородського національного університету, інституціональний координатор Erasmus+ (KA2) проекту СOOPERA «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові і Україні»

10.   Крамар Мар’яна, випускниця EU Study Days in Ukraine

11.   Тодоров Ігор, д-р. іст. наук, професор кафедри міжнародний студій та суспільний комунікацій Ужгородського національного університету

 

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/basAkAqkWVaZiWEw8

Посилання на пряму трансляцію: https://youtube.com/live/-YDineN9moE?feature=share

  

08 листопада 2023 рік.

Тренінги soft skills

  • 13:00–15:00, Тренінг № 1 «Базові навички неконфліктного спілкування для побудови консенсусу»

Тренерка: Мелеганич Ганна, канд. політ. наук, доцент, директорка Центру сталого розвитку УжНУ (онлайн)

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/basAkAqkWVaZiWEw8.

 

  • 13:00–15:00, Тренінг № 2 «Як розвивати комунікаційні навички: вплив і спілкування з аудиторією»

Тренерка: Бутурлакіна Тетяна, директор Центру кар'єри УжНУ, інституціональний координатор Erasmus+ (KA2) проекту СOOPERA «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові і Україні» (Читальний Зал наукової бібліотеки УжНУ, м. Ужгород, вул. Університетська, 14)

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/basAkAqkWVaZiWEw8.

 

09   листопада 2023 рік.

Тренінги soft skills

  • 13:00–15:00, Тренінг № 3 «Про міжнародну студентську мобільність від А до Я»

Тренерка:  Свєженцева Оксана, канд. істор. наук, доцент, начальник відділу міжнародних зв’язків УжНУ  (Аудиторія 56, м. Ужгород, пл.Народна, 3)

Посилання на реєстрацію:  https://forms.gle/basAkAqkWVaZiWEw8.

 

  • 15:00–17:00, Тренінг № 4 «Як і для чого розвивати особистий бренд у 2023/2024 році?»

Тренерка: Мушка Даніелла, діджитал-спеціаліст, наставник по SMM(Аудиторія 56, м. Ужгород, пл.Народна, 3)

Посилання на реєстрацію:  https://forms.gle/basAkAqkWVaZiWEw8.

________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Ужгород - Шелемба Марта, 0950347216.

←  Попередня
30.10.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Дніпро «2-3» листопада 2023 року.
Наступна  →
06.11.2023
Раді оголосити 100 переможців квізу "Європейська демократія", які отримають Сертифікати і комплектів призів від Представництва ЄС в Україні