"Європейська демократія" - 8-ий тур Євровікторини-2023

четвер, 05 жовтня 2023
Тільки до 4 листопада - зіграйте у призову вікторину "Європейська демократія" і позмагайтесь за 100 комплектів подарунків від Представництва ЄС в Україні!
Як взяти участь у квізі?
1️⃣ Переходьте за посиланням: https://euroquiz.org.ua/euroquiz
2️⃣ Реєструйтесь у грі, щоб відслідковувати свою позицію у рейтингу
3️⃣ Відповідайте на 15 питань вікторини про європейську демократію
4️⃣ Покращуйте свій результат кожного дня! Заходьте на Євроквіз завтра, коли у вас відкриється нова спроба зіграти.
Тримайте підказки для нових гравців: старайтесь відповідати правильно і якомога швидше та грайте кожного дня. Так ваші шанси на перемогу суттєво збільшаться!
5 листопада ми оголосимо імена 100 переможців туру "Європейська демократія", які отримають призи і Сертифікати від Представництва ЄС в Україні.
Рекомендуємо також підписатися на Телеграм Євроквізу https://t.me/euroquizz, де ми проводимо додаткові розіграші і вікторини!
←  Попередня
05.10.2023
Євроквіз вперше визначив 170 переможців туру, серед яких 100 дітей віком до 15 років. Переможці отримають Сертифікати і фірмові призи від Представництва ЄС в Україні!
Наступна  →
16.10.2023
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь у заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у м. Львів 17-20 жовтня 2023 року в змішаному форматі.