Новини

Навчальний візит Координаторів Інформаційних центрів ЄС до інституцій Євросоюзу

  середа, 18 жовтня 2023 0

За підтримки Представництва ЄС в Україні, відбувся навчальний візит Координаторів Інформаційних центрів ЄС до інституцій Євросоюзу у Варшаві і Брюсселі.

Разом з Вікторією Давидовою, радницею з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Координатори інфоцентрів мали змістовні експертні зустрічі з європейськими посадовцями, що напряму працюють з питаннями присвяченими Україні.
Перша зустріч відбулась у Варшаві – у Представництві Європейської Комісії у Польщі. У Брюсселі учасники відвідали Європейський Парламент, Європейську Комісію, а саме Генеральний директорат з питань політики сусідства та переговорів з розширення (DG NEAR), Раду ЄС та Європейську Службу Зовнішніх Справ (EEAS).
На завершення візиту, Координатори Інфоцентрів ЄС познайомились із роботою Коледжу Європи у Брюгге.
Навчальний візит посилив спроможності Інфоцентрів ЄС у поширенні інформації про Євросоюз, його політику та солідарність з Україною серед університетів, бібліотек та дослідницьких центрів України.
У заході взяли участь Координатори наступних інфоцентрів ЄС:
???? EU Information Centre in Kropyvnytskyi, Юлія Верещак
???? EUi Center at Uzhhorod National University, Марта Шелемба
???? Інформаційний центр ЄС Донецького державного університету внутрішніх справ, Ярослав Черньонков,
????Інформаційний центр ЄС у Чернігові, Володимир Базилевич,
????Інформаційний центр ЄС у м. Одеса, Ірина Шостак.
Візит був організований в межах проєкту Представництва ЄС в Україні.
Інші новини
  17.10.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує науковців, експертів, студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних громадян взяти участь в заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться у місті Чернівці 26-27 жовтня 2023 року.
  17.10.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Маріупольському державному університеті 20 жовтня 2023.
  16.10.2023 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Івано-Франківськ 18-19 жовтня 2023 року.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.