#РазомДіємо Фест відбувся у Києві

неділя, 26 травня 2024
25 травня команда Євроквізу взяла участь у #РазомДіємо Фест, що був організований Представництвом ЄС в Україні у межах нової всеукраїнської комунікаційної кампанії з підтримки ЄС громадянського суспільства та медіа.

У Мистецькому Арсеналі на спільному майданчику разом зібрались громадські діячі, експерти, представники ОГС та медіа, посадовці, кияни та гості столиці. У відкритті заходу взяла участь пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова.

На відвідувачів чекали цікаві дискусії, майстеркласи з творчості, конкурси, артстіна, фотозона, вулична виставка, алея громадських організацій, кіно просто неба.

Усі бажаючі змогли перевірити свої знання про Європейський Союз в інтерактивних вікторинах Євроквізу та отримати унікальні призи від Представництва ЄС в Україні. Команда EU Study Days in Ukraine також презентувала cвій проєкт школярам та студентам, радо відповіла на всі питання щодо умов, вимог та особливостей навчання у Онлайн та Офлайн школах EU Study Days.

#РазомДіємо #РазомМиЄвропа #Euroquiz #Євроквіз

←  Попередня
10.05.2024
Баркемп організовано командою експертів та експерток Team Europe Кропивницький за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
Наступна  →
27.05.2024
Представляємо вашій увазі результати 2-ого туру Євроквізу-2024 про історію найбільшого розширення Євросоюзу 2004 року.