Цього року разом із колегами скористались нагодою взяти участь у інфо проекті "Євроінтеграція - Сила Можливостей" при ініціативі Офісу та власне поділитись своєю історією досвіду Erasmus Mundus. що з того вийшло - дивіться, читайте нижче
Добрий день усім! З понеділка моє життя почало набирати новий оберт досвіду, адже я почав працювати у ????#Федерація_Грецьких_Товариств_України????????. Я впевнений, що зможу активізувати і покращити роботу з молоддю #греки_України.