Не можу не поділитись з вами цими неймовірними емоціями з довгоочікуваного Young European Ambassadors Induction Day in Ukraine, де ми врешті перезнайомилися між собою, отримали перші поради й настанови і планували діяльність на наступні 10 місяців (саме так, до нового набору залишилось саме стільки — не прогавте та підпишіться на EU neighbours east та European Union in Ukraine!
Сподіваюсь серед моїх знайомих є молодь, якій буде зручно дізнаватись про молодіжні можливості від ЕС в телеграм каналі, вже є перші 100 підписників https://t.me/Yeas_opportunities
1000 обіцяю подарунок з символікою ЕС.