День кар’єри ЄС у Тернополі

  п'ятниця, 21 квітня 2017 68

25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

Усі бажаючі мали нагоду поспілкуватися з працедавцями, представниками компаній, гостями заходу упродовж цілого дня – з 10 до 17.00 год. У молодих людей, яких упродовж дня завітало близько п’ятисот осіб, виникало багато запитань, на що вони отримували вичерпні відповіді. Під час урочистого відкриття зустрічі до присутніх зі словами вітань звернулися в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Монастирський та керівник Інформаційного центру ЄС ТНЕУ Олена Васильків.

День кар’єри об’єднав у стінах ТНЕУ партнерів-працедавців. Серед 35-ти зареєстрованих можемо виокремити: комерційні компанії, фірми – 23, представники влади – 5, внз – 2, неурядові організації – 1, банківські установи – 3. Колектив Міжнародного відділу ТНЕУ представив до уваги молоді можливості участі у міжнародних програмах і проектах. Цикл заходів у рамках Дня кар’єри було поділено на три блоки: ярмарок вакансій – спілкування працедавців та інших партнерів з молоддю у холі університету; презентації діяльності установ та організацій у виставковій залі ТНЕУ; тематичні тренінги для відвідувачів Дня кар’єри. Також усі бажаючі мали нагоду долучитися до участі в роботі дискусійного клубу в Центрі Європейських та Міжнародних Студій ТНЕУ.


Під час тренінгів молоді люди мали можливість дізнатися про те, як правильно написати резюме щоб досягнути успішного результату, як ефективно пройти співбесіду, як уникнути помилок, що потрібно знати працівнику на першій роботі у своїй кар’єрі. Студенти активно спілкувалися з тренерами, ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

День кар’єри був, окрім своєї основної мети – налагодження ефективного діалогу між молоддю та працедавцями, сприяння працевлаштуванню молодих осіб - був спрямований на те, щоб вирішити такі проблеми: дефіцит вільних робочих місць, брак практичного досвіду і відсутність чіткого взаємозв’язку між ринком освітніх послуг та ринком праці; підтримка та соціальна адаптація військових, звільнених у запас, надання навиків ведення власного бізнесу, допомога у подальшому працевлаштуванні.

Учасники заходу отримали цікавий практичний досвід, можливість поспілкуватися, обмінятися думками, знайти шляхи вирішення проблем у сфері працевлаштування.

Програму заходу можна завантажити нижче:

Скачать //EU_Career_Agenda_Ternopil.docx

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в Тернополі по телефону 067 801 32 45 або пишіть на e-mail presa@tneu.edu.ua

«День кар’єри ЄС» у Тернополі є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у Тернополі, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.